Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
beatsforlove2017
Beats for Love slibuje monstrózní show: Na festivalu vystoupí téměř 400 interpretů na 13 pódiích
11.6.2017
Poohlédnutí se: Beats for Love rozezvučel industriální srdce Ostravy už popáté
14.7.2017
Zobrazit více
/data/web/virtuals/61235/virtual/www/wp content/uploads/2017/06/Ostravar Slavnosti

/data/web/virtuals/61235/virtual/www/wp content/uploads/2017/06/Ostravar Slavnosti

V areálu ostravského pivovaru Ostravar během pátku 23. a soboty 24. června  proběhne už 17. ročník Slavností pivovaru Ostravar. Dva dny slibují nabitý program s parádní muzikou. Hlavními taháky slavností piva budou Tři sestry, Čechomor, speciální vystoupení Richarda Krajča a britští Shoshin. Na Slavnostech bude mít premiéru nový pivní speciál Letní jedenáctka, k jehož přípravě byl použit americký chmel s citrusovou vůní. V ceně vstupenky je již tradičně pivo zdarma, letos však při příležitosti 120. narozenin bude nabídka piv opravdu bohatá.

„Pivo máme připravené a můžeme všem návštěvníkům garantovat, že z hlediska množství chybět opravdu nebude. V naší nabídce budou kromě klasických piv i speciály jako čerstvý Mustang z tanku, Černá Barbora a také polotmavý Velvet,“ uvedl vrchní sládek ostravského pivovaru Roman Richter.

Na Slavnostech bude mít premiéru nový pivní speciál Letní jedenáctka, k jehož přípravě byl použit americký chmel s citrusovou vůní.

„Tento chmel má velmi osvěžující aroma a výborně se hodí do horkých letních dní. Proto jsme ho použili při přípravě letního speciálu ze spilky,“ uvedl vrchní sládek pivovaru Ostravar Roman Richter.

Pivaři se letos mohou těšit také na tankové pivo čepované přímo do skla.

Pátek 23. června bude hudebně patřit rockové párty, jejímiž hlavními hvězdami budou Tři sestry a slovenští Horkýže slíže.

Během hudebně rozmanité soboty se na pódiu vystřídají britská kapela Shoshin, Mňága a Žďorp, Čechomor nebo Richard Krajčo se speciálním vystoupením, před nímž pokřtí novou desku Kryštof 25.

Pro návštěvníky festivalu budou připraveny rovněž soutěže, pivovarské školy se sládky nebo exkurze. Lidé se kromě vyhlášené spilky poprvé budou moci podívat i do provozu stáčírny lahví, která v uplynulých dvou letech prošla modernizací.

Vstupenky v předprodeji na Slavnosti ostravského pivovaru jsou k dispozici do čtvrtka.  Vstupné na jeden den stojí 190 korun, na oba dva dny 330 korun. Na místě se budou prodávat lístky za 230 a 400 korun.

SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA NAŠEM FACEBOOKU ZDE

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz