Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
czech music crossroads osrava
Ostravu čeká druhý ročník showcasového festivalu a konference Czech Music Crossroad
13.5.2015
DSC_0044
Malovat legálně graffiti na vlaky? Na Ostravsku no problem..
14.5.2015

Ostravská organizace Akcičky s.r.o. je skupina lidí, kteří se rozhodli pomáhat druhým. I když má organizace v názvu zkratku s.r.o. nejedná se o společnost s ručením omezením. Protože spoustu akcí a událostí pořádá s cílem pomoct dětem, rozhodla se mít v názvu pohádku a nechala se tak inspirovat animovaným filmem Příšerky s.r.o. od společnosti Pixar.

akcicky logo final.cdr

 

V roce 2014 organizace zorganizovala největší akci pro děti z Ostravy, které se zúčastnilo 8000 dětí a také se stala největším partnerem dětského oddělení hematoonkologie Fakultní nemocnice Ostrava.

Hlavním cílem, posláním a náplní neziskové organizace Akcičky s.r.o. je rozdávat radost. Téměř všechny akce, které organizace pořádá se nesou v duchu charity a za poslední rok se ji podařilo pro dětskou hematoonkologii v Ostravě vybrat částku 240 000,- Kč. Tato vybraná částka je pak určena dětem a jejich rodičům, kteří můžou společně strávit chvíle v některém z projektů jako jsou Dolnosazské onkologické hry, tábory nebo společné víkendy.

Organizace nezapomíná ani na dospělé a stala se organizátorem několika charitativních plesů nebo v roce 2014 Pionýrského táboru pro dospělé.

Akcičky s.r.o. nabízí možnost spolupráce. Nabízí partnerství, reklamu  na internetových stránkách, sociálních sítích a jednotlivých akcích, ale také nabízí své služby a zkušenosti, se kterými rádi obohatí firemní akce, třídní srazy, oslavy, sportovní akce a další.

Na internetových stránkách www.akcickysro.cz naleznete projekty, kterým se organizace aktuálně věnuje i články o již uplynulých akcích.

Kontakty:

El presidento
Roman Fučík
Francouzská 1007/2
708 00  Ostrava-Poruba
Tel.: +420 775 309 128
E-mail: romanfucik@akcickysro.eu

Číslo BÚ: 3699570309/0800

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz