Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
paragliding-556_1280
Paraglidingová škola Xfly
25.2.2015
Turan390
Jubilejní desátá sezóna přímých přenosů z Met
26.2.2015

 

Soukromá základní a střední umělecká škola AVE ART vznikla díky myšlenky oživení tradičního odvětví v oblasti severní Moravy – řemeslnou výrobu. Škola se snaží aktivně a výrazně zapojovat do uměleckých aktivit. Její studenti dnes již pravidelně vystavují své výrobky a účastní se akcí nejen v Ostravě, ale i po celém kraji a o škole AVE ART se začíná mluvit i v dalších oblastech Moravy, Čech, Slovenska, ale i Polska.

Škola kromě tradiční výuky v oborech průmyslový design, grafický design, animovaná tvorba, umělecké kovářství, řezbářství, design interiéru a keramický design nabízí také rekvalifikační kurzy. Škola připomíná lidem, kteří jsou uvedeni na úřadu práce a hledají si nové zaměstnání to, že jim úřad práce rekvalifikační kurzy proplatí a mohou je tedy bez problému absolvovat zcela zdarma. Všichni úspěšní absolventi dostanou osvědčení o rekvalifikaci.

Škola láká zájemce o kurzy na kvalitní a zkušené přednášející, kteří jsou odborníci v oboru, dlouholetou tradici kurzů i na následnou vysokou šanci uplatnění na trhu práce.

Kurzy se uskutečňují v Ostravě u interiérového designéra, ale také v Praze nebo v Brně.

Rekvalifikační kurz se také dá zakoupit v podobě dárkového poukazu a potěšit tak někoho blízkého. Na internetových stránkách www.aveart.cz naleznete popis jednotlivých kurzů a jejich ceny, náročnost, učební plán a další informace.

ave

Nabídka kurzů:

Interiérový design
Zahradní návrhář
Grafický designér
Keramická tvorba v praxi
Umělecký kovář
Animovaná tvorba
Kurz kresby

 

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz