Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
koras
Koras restaurant Ostrava
6.5.2015
testujeme
10.5.2015

Součástí hotelu Park Inn by Radisson Ostrava, situovaném v kancelářském komplexu The Orchard na ulici Hornopolní je také velice příjemná a stylová restaurace Bamboo, ve které si můžete vychutnat jak tradiční českou gastronomii tak velice pestrou mezinárodní kuchyni.

bamboo google2

Restaurace svým hostům kromě již výše zmíněného příjemného, neformálního prostředí, které je vhodné pro večeře s přáteli, romantické večeře při dvou, obchodní setkání nebo společenské akce nabízí pokry z nejkvalitnějších surovin. Moderní interiér nabízí místo pro 110 osob, které se dá rozšířit letní terasou o dalších 40 míst. Jídelní lístek je vždy pravidelně doplňován a obměňován podle sezónní nabídky pokrmů. Součástí jídelního lístku je také vinný lístek společně s rozmanitým výběrem koktejlů.

bamboo google4

Pokrmy hostům restaurace připravuje zkušený a profesionální šéfkuchař Pavel Čadil. V roce 2011 se zúčastnil stáže v německém Hotel Regent Berlin Fischers Fritz v hotelové restauraci, která je oceněna dvěma Michelinskými hvězdami. V restauraci hotelu Park Inn v Ostravě pracuje od začátku dubna 2012 jako Executive Chef.

bamboo

Díky množství míst pro hosty, vynikající jídlo a profesionální obsluhu se Bamboo restaurant stává skvělým místem pro pořádání soukromých i firemních akcí. Prvotřídní pokrmy a drinky jsou příslibem neopakovatelného gastronomického zážitku.

Kontakty:

BAMBOO RESTAURANT
Park Inn by Radisson Hotel Ostrava
Hornopolni 3313/42
702 00, Ostrava

tel.: +420 595 195 000
fax: +420 595 195 555
e-mail: info.ostrava@rezidorparkinn.com

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz