Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
MichalFest2017_990x200
MichalFest 2017: Na pátém ročníku vystoupí Xindl X, Marek Ztracený nebo Olga Lounová
28.5.2017
/data/web/virtuals/61235/virtual/www/wp content/uploads/2017/06/Ostravar Slavnosti
17. Slavnosti pivovaru Ostravar: Parádní muzika, 400 tisíc půllitrů piva a nový speciál „Letní jedenáctka“
20.6.2017

Největší festival elektronické hudby ve střední Evropě Beats for Love slibuje pro jubilejní 5. ročník monstrózní show. Na festivalu vystoupí během čtyř dnů více téměř 400 interpretů na 13 pódiích. Scéna, na které vystoupí hlavní hvězdy, bude mít výšku 23 metrů a šířku téměř 50 metrů. Vážit bude zhruba 120 tun a tým ji bude stavět 6 dní. Vystoupí zde i legendární Fatboy Slim nebo Chase & Status. 

„Chystáme obrovské show s audiovizuálními a speciálními efekty. Vše bude v originálním designu s dominantou v podobě velkého srdce, které je symbolem festivalu. Myslím si, že něco podobného ještě v Česku nebylo postaveno,“ uvedl ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Součástí hlavního pódia bude také 300 čtverečních metrů LED obrazovek s projekcemi, na kterých se budou prolínat vizuální efekty se záběry aktuálního dění na scéně.

Na monstózním pódiu vystoupí hned první den ve středu legendární Fatboy Slim nebo v pátek Chase & Status. Spolu s nimi si fanoušci užijí taky velice populární DJe jako Wilkinson, Sigala či Headhunterz, hip hopovou kapelu Dope D.O.D, projekt Dirtyphonics nebo tvrdší projekty jako Zatoxe a Miss K8.

„Celosvětově uznávaná jména letos dorazí i na breakbeat stage. Představí se ní například několikanásobná nejlepší breakbeat DJka a producentka Lady Waks. Na tomto pódiu také vystoupí legenda tohoto tanečního stylu Krafty Kuts, který dorazí i se svým dvorním a neméně populárním Dynamite MC,“ jmenoval další účinkující Matyáš Ožana, člen organizačního týmu.

Milovníkům temnějších hudebních stylů se představí mistři jako KatharsisHalucinatorFreqax Forbidden society.

Z českých jmen na festivalu vystoupí například Majk Spirit s H16 a živou kapelou, Marpo a kapela Trouble Gang nebo alternativní Midi Lidi.

„Jsem přesvědčen, že to pro nás bude přelomový ročník a že v programu si opět každý najde to své,“ dodal Rudolf.

Dýdžejský souboj a bohatý doprovodný program

Kromě hudby si návštěvníci užijí taky nabitý doprovodný program. V areálu se budou vyskytovat street performeři, živé sochy nebo parkouristi. Lidé si budou moci vyzkoušet třeba graffiti, jízdu na skateboardu nebo v rally autě.

„V pomyslném obýváku si můžou odpočinout s oblíbeným X-boxem, playstationem a hlavně se zábavou virtuální realitou. Kdo si bude mít chuť naopak zařádit, tak si může otestovat pohyb Spidermana na speciální pavoučí stěně,“ řekl Rudolf.

Stejně jako v loňských letech, i letos má festival charitativní přesah. Tento rok budou organizátoři vybírat peníze pro Kardiologické oddělení Městské nemocnice Ostrava.

„Je v tom symbolika, protože náš festival má ve znaku srdce. A tak jsme se rozhodli pomoci malým i velkým pacientům, kteří právě se srdcem mají problémy. Za vybrané peníze pak nakoupíme třeba infuzní pumpy nebo antidekubitální matrace, které jim pomohou při léčbě,“ vysvětlil Rudolf.

V kempu bude i „festivalová sámoška“ nebo hospoda

Novinek se dočká festivalový Love kemp. Umístěný bude za Velkým světem techniky a jeho součástí bude i obchod, kterému organizátoři přezdívají „festivalová sámoška“. Lidé si tady budou moci zakoupit pečivo, koláčky, salámy, sýry, paštiky, ale také hygienické potřeby jako sprchové gely nebo zubní kartáčky.

V Love kempu nebude chybět ani hospoda, která bude fungovat 24 hodin denně. O gastronomické pochoutky v podobě sushi, grilovaných specialit a salátového baru pak nebude nouze ve VIP zóně.

Pro VIP návštěvníky si organizátoři i letos připravili exkluzivní servis: vlastní parkoviště a vstup, keramické toalety nebo klimatizovanou chill zónu s praktickým zázemím. Nově si ale užijí festival celkem ve třech VIP zónách. Tam si vychutnají nejlepší výhled na drum’n’bass, house i multižánrovou hlavní scénu. Všichni návštěvníci si budou moci vychutnat čerstvé mořské pochoutky jako ústřice

Vstupné na čtyrdenní párty je doslova „za hubičku“ a lístky mizí. Aktuálně stojí lístky 590 korun, na místě budou k dostání za 700 korun. Organizátoři ale doporučují si vstupenky zařídit včas. Loni totiž bylo vyprodáno a v poslední den festivalu se mnozí návštěvníci nedostali dovnitř.

Festival Beats for Love se letos koná ve dnech 5. – 8.7.2017 v industriálním parku Dolní Vítkovice v Ostravě. Téměř 400 umělců z celého světa vystoupí na 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 590 Kč + poplatky předprodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky, a lístky do Love kempu, který letos dozná velkých změn k lepšímu. Veškeré informace naleznete na oficiálních webových stránkách nebo na Facebook profilu.

(pel)

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz