Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Připravuje se další ročník Miniteatra Jiřího Tibitanzla v Havířově
11.4.2017
letitroll on tour
Let It Roll On Tour míří do Ostravy
19.4.2017

Největší elektronický festival ve střední Evropě zvedl laťku zase o něco výše. Na letošním jubilejním 5. ročníku zahraje legendární Fatboy Slim, který na Moravu zavítá vůbec poprvé. Do Ostravy přijede i venezuelský tvrďák Zardonic, který si při třetím ročníku v roce 2015 publikum naprosto podmanil. Mezi dalšími se představí například Tom Staar, Kideko a Ben Long z Velké Británie nebo Eric Sneo. Celkem na akci vystoupí bezmála 400 interpretů z celého světa.

“O Fatboy Slima jsme měli zájem už od druhého ročníku festivalu, ale u jmen jeho formátu je oříšek už samotná komunikace s managementem. Naštěstí se nám to tento rok konečně podařilo a po dlouhém vyjednávání jsme velice nadšení, že můžeme oznámit zatím největší jméno za celou historii festivalu,” okomentoval pozadí vyjednávání ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Jednání podle Rudolfa trvala skoro tři roky a byla drsná z hlediska podmínek. Fatboy Slim se totiž zásadně dopravuje pouze soukromým letadlem, což může vyjít až na půl milionu korun.

Podle Jiřího Ramíka, kterého Ostraváci znají spíše jako DJ C-Phona, vystupoval Fatboy Slim v Česku jen jednou, jednou hrál na Slovensku.

„Pro Moravu to bude premiéra,“ dodal Ramík.

Tento hvězdný DJ patří společně s The Prodigy nebo The Chemical Brothers k nejzásadnějším průkopníkům a zakladatelům taneční hudby. Je tvůrcem legendárních hitů jako ‘Praise You’, ‘Right Here Right Now’, ‘Gangster Trippin’, ‘The Rockafeller Skank’, který se objevil i na soundtracku k PC hře FIFA, či taneční hymny roku 2014 ‘Eat Sleep Rave Repeat’.

Klip k písni ‘Praise You’ vyhrál tři a k ‘Weapon of Choice’ dokonce čtyři ceny na MTV Music Video Awards. Fatboy Slim obdržel Ivor Novello Award za celoživotní přínos hudbě. Jeho vystoupení na pláži v rodném Brightonu přilákalo více jak 250 000 lidí a zařadilo se tak mezi největší taneční akce na světě.

Na fanoušky z celé Evropy bude čekat nová hlavní stage, na které vystoupí i Fatboy Slim. Festivalový areál se rozroste o obří hlavní plochu hlavně proto, aby se neopakovala situace z loňského roku, kdy pořadatelé v pátek zahlásili “Vyprodáno”. Kapacita před hlavním pódiem bude letos zhruba 40 000 fanoušků.

Hlavní stage nebude žánrově vyhraněná, ale bude multižánrová. Vystoupí tam světové hvězdy všech tanečních stylů od drum and bassu přes techno, house, hip hop, live projekty a další.

V průběhu posledních dní pořadatelé zveřejnili spoustu dalších jmen na jednotlivá taneční pódia, jakými jsou například venezuelský tvrďák Zardonic, který si festival podmanil při třetím ročníku v roce 2015.

Dalšími jsou například Tom Staar, Kideko a Ben Long z Velké Británie nebo Eric Sneo z Německa. Zveřejněni byli i další live umělci. Na festivalu se tak poprvé ukáže český rapper Marpo se svou kapelou Troublegang či vokalisti Deadly Hunta, Eva Lazarus a Jamie Irie z Anglie. Celkem na festivalu vystoupí bezmála 400 interpretů z celého světa. Pořadatelé do letošního programu investovali oproti minulému ročníku dvojnásobnou částku.

Festival Beats for Love se koná 5. – 8.7.2017 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Téměř 400 umělců z celého světa vystoupí na 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 490 Kč + poplatky předprodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky, a lístky do Love kempu, který letos dozná velkých změn k lepšímu. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

Již zveřejněná jména:

Fatboy Slim, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz