Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Tao Fan
Hudební pohlednice z Pekingu v Ostravě
9.3.2015
clarion 1
Clarion Congress Hotel Ostrava
11.3.2015

Pokud hledáte lepší hotel v Ostravě, jistě vyzkoušejte tento Čtyřhvězdičkový hotel vyšší kategorie Best Western Hotel Vista. Hotel Vista stojí v klidném prostředí na jižním okraji Ostravy v blízkosti dálnice 56.

best western 1

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje (6 pokojů typu DELUXE, 27 pokojů typu BUSINESS a 56 pokojů KOMFORT) a širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Pro vaše pohodlí jsou všechny pokoje zařízeny s bezdrátovým připojením WIFI, satelitem, telefonem, minibarem, WC, sprchovým koutem a hotelovou kosmetikou. V nabídce jsou také speciální Pokoje pro dámy, které jsou vybaveny kosmetikou společnosti RYOR, fénem, žehličkou na vlasy a bylinkovými čaji. Navíc jsou pro ženy připravena speciální osvětlená parkovací místa u vchodu do hotelu.

best western 2

Mezi další servis patří překladatelské a tlumočnické služby, cateringové služby či zajištění základního audiovizuálního a technického vybavení a jiné.

Restaurant Buena Vista navozuje atmosféru klidu a pohody. Interiér s masivním nábytkem, osvětlený alabastrovými lustry a doplněný grafikami Jiřího Anderleho, vás zavede do 30. let 20. století. Česká gastronomie v moderním pojetí je doplněna sezónními specialitami a široký výběr excelentních moravských vín a francouzských koňaků láká k výjimečným gurmánským zážitkům.

V Baru 007 nalévají světové značky šampaňského, rumů, koňaků, whisky. Z bohaté nabídky koktejlů si určitě vyberete ten správný drink. V létě si ho můžete vychutnat na venkovní terase.

V blízkosti hotelu je Bělský lesopark – oddechová zóna, aquapark Ostrava-Jih, ČEZ Aréna. Jistě vás zaujmou industriální památky zejména Dolní oblast Vítkovic. Nedaleké Beskydy nabízejí turistické i cyklistické trasy v krásné přírodě.

Hotel je umístěn na strategickém místě u hlavní dopravní tepny do Ostravy ze směru Brno, Praha a mezinárodní Letiště Leoše Janáčka. Poblíž hotelu jsou zastávky MHD pro autobusy i tramvaje. Nejbližší nádraží je Ostrava-Svinov.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz