Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
cross sprint 1
Ostrava City Cross Sprint 2015
6.3.2015
elektra 1
Hotel Palác Elektra
8.3.2015

Brioni Boutique Hotel je čtyřhvězdičkový hotel v retro stylu s více než stoletou tradicí. Jako první hotel v České republice se zařadil do světové sítě komfortních hotelů s prestižním označením GREEN SHIELD. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandartní péči je jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu.

brioni

Hotel nabízí ubytování v 50 pokojích, ve kterých se originální design snoubí s funkčností a poskytují tak hostům maximální pohodlí. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií – Comfort room, Deluxe room, Junior suite, Executive suite, apartmán Billiard suite, podkrovní apartmány s kuchyňkou a podkrovní pokoj Deluxe. Kromě ubytovacích služeb jsou k dispozici i konferenční místnosti, které lze vybavit tak, aby uspokojily i nejnáročnější klienty. Tři menší salónky – Bristol, Odra a Faraday – jsou vhodné pro menší semináře či školení.

Restaurace Nová Ostrava na vás dýchne atmosféru před sto lety. Celý prostor byl podle dochovaných snímků a plánů uveden do prvorepublikové podoby. Interiér je doplněn dobovými fotografiemi zajímavých ostravských staveb. Dominantou celé restaurace je největší obraz významného českého malíře Viléma Wunscheho z roku 1927 pod názvem Alegorie Ostravy, kterou speciálně pro hotel objednal Karel Schindler. V letní sezóně se na zahrádce grilují masové speciality. Hotelovým hostům slouží i non stop otevřený stylový Military Bar ve stylu Mash o kapacitě 30 osob. Ideální místo pro malá pracovní setkání u kávy nebo pro odpočinek po náročném dni.

Mezi další nabízené služby patří moderní sauna z cedrového dřeva, parní sauna nebo masážní služby. Po domluvě hotel zajistí dopravu z letiště či nádraží, soukromé i skupinové prohlídky Ostravy, výlety po okolí nebo rezervaci vstupenek na kulturní a sportovní akce.

Hotel je umístěn v samém srdci metropole. Nedaleko je zastávka MHD, odkud to je pár kilometrů na vlakové a autobusové nádraží. Bezpečné parkování je zajištěno formou hlídaného parkoviště.

Z historie hotelu:

Historie hotelu začíná už v roce 1910, kdy ostravský restauratér Karel Schindler dostal koncesi a v roce 1912 vedl hotel Brioni na Stodolní ulici. Ulice neměla dobrou pověst, scházely se zde prostitutky, ale přesto byl tento hotel ve své době nejmodernější a nejluxusnější v Moravské Ostravě (elektřina, výtah, telefon, ústřední topení). Jméno hotelu je podle ostrova Brijuni v Chorvatsku, kde se rekreovala smetánka Rakouska-Uherska a loď Brioni je tam dopravovala z pevniny. Z ostrova se do hotelu dovážela vynikající italská vína. Více než stoletá historie hotelu měla své zářné i stinné sezóny. V současnosti na vás čekají moderně zrekonstruované prostory.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz