Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
best kites
Kite kurzy – Best Kites
6.5.2015
burfi
Vegetariánská restaurace Burfi
6.5.2015

BVU, zkratka pro Bojovnost, Vytrvalost, Úsilí. BVU jako pojmenování tábornického oddílu mládeže. Centrum pro volný čas a pomoc mládeži nabízí dětem a dospívajícím možnost prožít svůj volný čas tak jak by si každý přál – bez nudy, smysluplně, se spoustou zážitků a nově nabitých znalostí, zkušeností a vědomostí. To vše získáno formou zábavy.

bvu

Tábornický oddíl BVU má kořeny ještě z dob před druhou světovou válkou, patří tak v Česku k nejstarším a největším oddílům. Hlavní náplní oddílu byla vždy táborová činnost, ale oddíl BVU byl nucen jít s dobou a dnes se již zaměřuje na další oblasti činnosti. Kromě pořádání čtyřtýdenních táborů nebo víkendových výprav se věnuje tzv. alternativnímu programu.

Oddíl zpřístupňuje mnohé kurzy a možnosti pro všechny chlapce, ze všech sociálních vrstev. Členové oddílu mají možnost užít si kurzy počítačů, zlepšovat se v cizích jazycích, hrát na kytaru nebo další hudební nástroj, navštěvovat posilovnu, kino, florbalové nebo paintballové zápasy a hry.

Oddíl kromě smysluplné náplně času klade důraz i na boj s problémy mládeže jako jsou drogy, záškoláctví, kriminalita a další.

Na internetových stránkách  v sekci plán činnosti naleznete velice podrobný a přehledný kalendář akcí, které se chystají v nejbližší době i v horizontu půl roku.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz