Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
logo judo ostrava foto:www.1jcbo.cz/
1. JUDO CLUB Baník Ostrava
7.1.2015
Danuše Design – Design zahrad a kurzy
7.1.2015
Zobrazit více
foto:wiki

foto:wiki

Cestovní agentura MAXNER nabízí širokou škálu zájezdů, ubytování i zážitkových pobytů. Agentura je schopna zájemcům zajistit přepravu minibusem či autobusem pro 23, 49 nebo 57 osob. Nabízí také možnost individuální přepravy do Chorvatska a zpět po celé léto přičemž odjezd autobusu je vždy jednou týdně.

Pokud budete chtít využít služeb cestovní agentury MAXNER navštivte jejich webové stránky, kde si vyberete letní/zimní sezónu, zemi kam chcete vycestovat a ubytování, které chcete agenturou zajistit. Pak si již můžete vybírat z výsledné nabídky a těšit se na nové dobrodružství.

Agentura nabízí jednodenní turistické, poznávací nebo wellnes zájezdy. V zimě pak jednodenní zájezdy a skibusy na Velkou Raču a Chopok za lyžováním. Ubytování na farmách, statcích, jiných venkovních staveních, tzv. ekologických domech, historických usedlostech nebo třeba v pyramidách. Dále v nabídce naleznete zážitkové pobyty jak v České republice, tak i v zahraničí, které trvají buď víkend nebo týden a jsou vždy spojeny se zajímavým programem od tanců přes jógu po komunikační kurzy.

foto:wiki

Provozní doba agentury, během, které můžete navštívit její pobočku nebo volat pro informace nebo objednávku je od pondělí do pátku v době od 9:00 do 16:00
kontakty: CA a autobusová doprava Maxner Radovan
Ulice Střelniční 6/2 Moravská Ostrava 702 00
(10 metrů z Masarykova náměstí)

Cestovní agentura : Tel: (+420) 596 912 650
Mob: (+420) 777 750 888
e-mail: maxner@maxner.cz

Autobusová doprava : Tel: (+420) 596 133 352
mob: (+420) 603 116 780
e-mail: doprava@maxner.cz
www.maxner.cz

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz