Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
best western 1
Best Western Hotel Vista Ostrava
11.3.2015
rwe city cross sprint
Poohlédnutí se: RWE City Cross Sprint 2015
15.3.2015

Původně čtyřhvězdičkový hotel Atom změnil jméno. V roce 2009 byl přejmenován na Clarion a stal se součástí nadnárodní sítě hotelů. Je to nově zrekonstruovaný luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí největší hotelové kongresové centrum na celé severní Moravě. Nachází se v klidné části Ostravy ve čtvrti Ostrava-Zábřeh, odkud se snadno dostanete do centra metropole.

clarion 1

Hotel Clarion Ostrava nabízí svým hostům komfort ve 169 klimatizovaných a moderně zařízených pokojích a apartmánech.

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny telefonem, televizorem se satelitem, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, čajovým a kávovým servisem a WIFI připojením zdarma. Během ubytování můžete využít sekretářských a pokojových služeb, nebo služby praní a žehlení. Pro odpočinek je k dispozici Wellness & Fitness centrum – bazén, sauna, vířivka, masáže, venkovní sluneční terasa a mnohé další.

V hotelu Clarion Congress na vás čekají dvě restaurace. Benada Restaurant je zárukou vysoké kvality. Nabízí široký výběr specialit z české kuchyně s prvky mezinárodní kuchyně. Restaurant je určen nejen hostům hotelu, ale také široké veřejnosti. Business menu již od 120 Kč (11:00-14:00). Restaurace Veduta slouží primárně hotelovým hostům, účastníkům kongresů či jiným společenským akcím konaným v hotelu. Od 6 do 24 hodin jako místo pro různá setkání slouží Lobby bar Benada.

clarion 2

Poblíž hotelu najdete moderní sportovní areál ČEZ Aréna a Městský stadion. Nedaleko je i národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovic. Hotel je rovněž oficiálním partnerem Mistrovství Evropy v baseballu a každoročního atletického závodu Zlatá tretra.

Od hotelu Clarion Ostrava je výborné dopravní spojení do centra města (4 km). Z nedaleké zastávky MHD se snadno dostanete na železniční i autobusové nádraží či mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov (20 km). Hotel leží v blízkosti mezinárodních silničních tahů spojujících krajskou metropoli Ostrava s ostatními městy ČR a zahraničím. Váš automobil můžete zaparkovat na velkokapacitním hlídaném parkovišti s kamerovým systémem a nočním hlídačem.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz