Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
10385386_544933528982470_7658081870648937997_n
Třetí ročník hudebního festivalu MichalFest proběhne 20. června
17.6.2015
Adrenalin_Cup_2015 (4)
Adrenalin Cup 2015 – extrémní závod ve všem možném…i vynášení sudu s pivem!
22.6.2015

Co dělat před Colours of Ostrava? Užít si Festival v ulicích v centru zdarma nebo objevovat hudbu na konferenci Czech Music Crossroads.

news_405

Severomoravská metropole nebude žít v týdnu festivalu Colours of Ostrava pouze touto velkou hudební událostí. Již 14. a 15. července zde proběhnou dvě akce, které se již staly či se stávají pevnou součástí týdne s Colours of Ostrava-tzv. Colours Weeku. Tou větší je Festival v ulicích, který po oba dny oživí centrum Ostravy koncerty, divadlem, filmy, workshopy či programem pro děti a rodiče. Vstup je zdarma. Druhou akcí, která letos poprvé potrvá dva dny, je mezinárodní showcasová konference Czech Music Crossroads. Ta do Ostravy přivede přední hudební odborníky, pořadatelé, publicisty či agenty z celého světa a zároveň na odpoledních a večerních koncertech představí to nejzajímavější z hudby České republiky a nově také Slovenska či Polska. Pro mimo ostravské zájemce o jednu či obě akce pořadatelé Colours of Ostrava připravili stanové městečko v areálu Slezskoostravského hradu, které bude letos otevřené od úterý 14. července.

Festival v ulicích s Jiřím Pavlicou a Hradišťanem, Vlastou Redlem, ohnovou show i kouzelníky.

Letos se Festival v ulicích vrátí na Masarykovo náměstí, Kuří rynek a nově i na Černou louku a samozřejmě do přilehlých ulic. Vystoupí například Vlasta Redl s kapelou a Jiří Pavlica s Hradišťanem, Jiří Stivín, Beata Bocek, Lucie Redlová nebo Žamboši. Představí se ale také vycházející hvězdy české a slovenské popmusic Elis a Martin Harich, těšit se můžete také na parádní reggae v podání Cocomana, balkánskou partu Cirkusu problem či špičkovou alternativu formace Dva.

Hlavní hudební scéna se bude nacházet na Černé louce na stejném místě, kde před lety bývala scéna Colours of Ostrava. Další scény a podia pak naleznete na náměstích v samotném centru města. Návštěvníci tak uvidí britskou dvojici míchající blues s beatboxem Heymoonshaker,Coco and the Butterfields, pohrávající si beatboxem, folkem a hip hopem, australskou hudební smršť The Crooked FiddleBand, nizozemské rock-punkové Bazzookas nebo vynikajícího izraelského hráče na kamanche Marka Eliyahu.

Milovníci divadla, tance, filmu či ohňových show si také přijdou na své. U divadla loutek vznikne Japonská zóna, kde se lidé budou moci seznámit se s japonskou kulturou, hudbou, divadlem i bojovým uměním. Před Cooltourem se chystá Cinema stage a promítání animovaných studentských filmů.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz