Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
trieste google2
Caffé Trieste
27.5.2015
stažený soubor
Cukrárna u Babičky
27.5.2015

Cukrárna Maria nabízí svým hostům čerstvé dobroty a pochutiny od poloviny roku 2012. Všechny zákusky, dorty a dezerty jsou vždy čerstvé, dovezeny z výrobny z Hotelu Maria na ulici Přívozská 23 v Ostravě, kde se připravují podle tradičních a originálních receptur.

2736705-9c7749

Z pekárenských výrobků pak cukrárna Maria doporučuje domácí koláče z kynutého těsta, které si můžete vybrat z pěti druhů. Na přání je možnost upéct mazance, vánočky i koláče, na podzim pak domácí bábovky nebo muffiny. Nabídka výrobků byla rozšířena o DIA zákusky a bezlepkové zákusky.

V příjemném prostředí Cukrárny Maria si můžete kromě sladkého pokušení v podobě zákusků, dortů, dezertů nebo zmrzliny také vychutnat kávu italské značky ILLY. V létě se také můžete osvěžit ledovou kávou, dát si zmrzlinový shake nebo klasickou točenou zmrzlinu.

Pokud plánujete nějakou oslavu, svatbu, událost nebo prostě máte jen chuť na něco dobrého, můžete si objednat některou z pochutin Cukrárny Maria telefonicky nebo přes e-mail vždy den předem do 18h.

Jako dárek, který jistě potěší každého, kdo je na sladké potěší dárkový poukaz, který si můžete sestavit podle vlastních přání a představ.

Otevírací doba:

po-so 08:00-18:00
ne 10:00-18:00

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz