Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
IMG_3834
Poohlédnutí se: Havířovské slavnosti 2015
7.9.2015
Akord
Nová sezóna v Akordu bude letos zahájena slavnostně
15.9.2015

Jubilejní dvacátý večer s japonským názvem PechaKucha Night [peča kuča najt] proběhne již v druhé polovině září v ostravském Trojhalí . Jedná se o projekt, který dává prostor lidem prezentovat svá díla, nápady, postřehy a různé formy vizuálního umění.

pkn2

Trojhalí zaplní hlasy známých osobnosti z české umělecké scény. Umělec má vymezenou dobu pro svůj projev, a to 6 minut 40 sekund. Ve formátu prezentace 20 snímků po 20 sekundách se můžeme těšit například na designéra Jana Čapka. Tento mladý umělec je známý díky  svým designům plastových lahví a půllitrů. Dále se představí pop artový umělec Pasta Oner, který má nepopíratelné kořeny ve streetartu a graffiti. Do éteru přispěje svým projevem také tatér Ondrash tattoo nebo značka LaFormela a její tři designéři z Čech a Slovenska – Miroslava Kohutiarová, Katarína Kopková a Antonín Soukup. Při této unikátní příležitosti vystoupí i uznávaný umělec kovových soch a člen skupiny Tvrdohlaví Čestmír Suška. Jeho masivní díla může vidět v okolí Nové Karolíny na ulici Jantarové v centru Ostravy.  V tento večer se také dozvíme o Baru, který neexistuje.

Během dne budou prostory Trojhalí v plném očekávaní. Neváhejte a přijďte podpořit lokální značky, které se budou prezentovat v design zóně. Seznámit se můžete s CityFolklore, Woodies, MUXU, BeWooden nebo s Danielem Richterem.
O atmosféru se postará koncert Midi Lidi a Calm Season. V design zóně můžete také navštívit graffiti scénu nebo jen relaxovat v pop up čajovně a pozorovat improvizační divadlo Impéčko. Večer zakončí tradičně neformální párty detroitské techno a dj Ventolin.

midilidi

Přijdte si i vy potlachat s prezentujícími a dalšími významnými hosty. Doslovný překlad japonsko-anglického slova pecha kucha night  totiž znamená noc plná tlachů.

Vstup na akci je zdarma, je však nutno si včas rezervovat své místo na předprodejním serveru GoOut.cz.

Oficiálně je nyní zarezervováno přes 1000 kusů vstupenek.

Kdy: sobota 26. září 2015

Kde: Trojhalí Karolína, Ostrava

Bezplatné rezervace na PechaKucha Night Ostrava
Facebooková událost
Facebookové stránky

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz