Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
autonomie gong
Již zítra v Gongu – Současné umění jako laboratoř postfordismu
30.9.2015
plakatek_zari
Havířská desítka odstartuje již za 3 týdny
1.10.2015
Zobrazit více
Foto: archiv Zoo Ostrava

Foto: archiv Zoo Ostrava

První říjnovou sobotu proběhne v ostravské zoologické zahradě tradiční oslava svátku všech zvířat. Od 11 do 16 hodin je pro všechny, kteří přijdou oslavovat, připraven doprovodný program.

Foto: archiv Zoo Ostrava

Foto: Slon indický, archiv Zoo Ostrava

Malé i velké návštěvníky čeká speciální soutěž s ohroženými druhy zvířat a další zvířecí aktivity. Členové ČSOP Carpathia zájemcům představí velké šelmy. Také letos se na přípravě oslavy všech živých bytostí budou podílet žáci a jejich paní učitelky ze Základní školy Školská v Karviné a Základní a mateřské školy v Raškovicích, kteří zde budou prezentovat nejrůznější předměty vlastní výroby. Výtěžek z jejich prodeje opět věnují do sbírky na výzkum sloních nemocí.

Foto: ZŠ Raškovice, archiv Zoo Ostrava

Foto: ZŠ Raškovice, archiv Zoo Ostrava

Tento den se uskuteční i komentované prohlídky v botanickém zázemí, kdy návštěvníci budou moci nahlédnout do pěstebních skleníků. Prohlídky začnou v 11, ve 13 a v 15 hodin u vstupu do zoo, kde si je vyzvedne průvodce. Prohlídky jsou zahrnuty v ceně vstupenky do zoo. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. čísle 596 241 269.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz