Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Adam ondra
Rozhovor s jedním z předních světových sportovních lezců Adamem Ondrou.
15.3.2015
IMG_8430
Hotel Akord Ostrava
18.3.2015

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel s velmi výhodnou polohou – nedaleko centra Ostravy. Tvoří výškovou dominantu městské části Ostrava – Mariánské Hory. V roce 2014 prošel rekonstrukcí.

harmony hotel 1

Hotel Harmony Club nabízí kvalitní a levné ubytování. Celková kapacita je 153 pokojů a 215 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové i typu manager.  Dále Harmony Club Ostrava disponuje konferenčními prostory pro firemní akce, semináře a školení, salónky pro konání společenských akcí (svatby, rodinné oslavy, promoce aj.) a prostory ke komerčnímu využití. V rámci pořádání kongresových akcí je poskytnut veškerý servis – coffee breaky, obědy, večeře, rauty a podobně. Možnost zajištění cateringu i mimo hotel.

harmony hotel 2

Klasická restaurace servíruje speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel provozuje také Lobby bar se širokou nabídkou různých nápojů, minutkových pokrmů, zmrzlinových pohárů, cukrářských výrobků a základním občerstvením jako bagety, toasty a saláty. V létě je možné posezení s občerstvením na terase s výhledem na hlavní třídu a okolí.

Celý Hotel Harmony Club Ostrava je nekuřácký, ale nezapomíná ani na hosty kuřáky, kteří mohou využít exteriérovou kuřáckou zónu. Ta je součástí baru, je uzavřená, osvětlená a vyhřívaná, takže se může využívat i v zimních a chladných měsících.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz