Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
harmony hotel 1
Harmony Club Hotel Ostrava
17.3.2015
Majales Ostrava 2015 logo modra
Majáles 2015 – Dolní oblast Vítkovice
20.3.2015

Hotel Akord se nachází v Ostravě-Zábřehu na náměstí Slovanského národního povstání. Je součástí kulturního domu Akord. V roce 2014 byl hotel zrekonstruován. Nabízí stylové ubytování za rozumné ceny. Komfortní a slunné pokoje mají výhled na zahradu nebo náměstí, jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem a sociálním zařízením. Bezplatné připojení na WIFI, telefon a TV se satelitním příjmem jsou samozřejmostí.

Hotel Akord Ostrava

Hotel Akord Ostrava

Restaurace přímo v budově zajistí celodenní stravování. Servírovány jsou pokrmy domácí i zahraniční kuchyně, polední menu, divadelní menu nebo menu to go.  Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. V letní zahradě se podávají grilované speciality a čepované pivo. Zabavit se můžete v příjemném prostředí suterénního klubu Akord se dvěma bary a tanečním parketem.

Hotel Akord Ostrava

Hotel Akord Ostrava

Mezi další hotelové služby patří recepce, která je v provozu 24 hodin denně, parkování zdarma, catering nebo zajištění kulturních a sportovních akcí. K dispozici jsou rovněž konferenční a společenská místnost.

Hotel Akord Ostrava

Hotel Akord Ostrava

Součástí kulturního domu Akord je divadlo. Je proto možnost zprostředkovat hostům vstupenky na divadelní představení či jiné kulturní akce. Letní zahrada poslouží k odpočinku a je zde možnost venkovních her (pétanque, kuželky a jiné).

Přímo na náměstí je autobusová zastávka, nedaleko je zastávka tramvajová. Letiště Mošnov leží od hotelu 17 km. Díky malebnému a strategicky skvělému umístění je nově zařízený Hotel Akord ideálním místem pro váš pobyt a pro pořádání různých typů společenských či firemních akcí.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz