Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
foto: web restaurace
Penzion Královský šenk
15.2.2015
elmontex
Hotelový dům Elmontex
15.2.2015

 Rodinný a útulný hotel Paradise Ostrava se nachází na hlavní třídě 28. října pod Hulváckým kopcem poblíž centra města. Nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných, luxusně zařízených pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s rohovou vanou nebo sprchovým koutem, WC, malou lednicí, televizorem, bezpečnostní schránkou a minibarem.

paradise

Apartmány se skládají z ložnice, kuchyňky s mikrovlnou troubou a obývacího pokoje se sedací soupravou. Apartmán Lux má navíc vířivou vanu. Bezdrátové připojení k internetu zdarma je samozřejmostí. Celková kapacita hotelu je 48 lůžek ve 13 pokojích a 6 apartmánech. Pro firmy a jejich zaměstnance je možnost i dlouhodobého pronájmu (minimálně 1 měsíc).

paradise2

Stravování zajišťuje blízká restaurace Zátiší U Kocoura, která je součástí hotelu. Vedle hotelové recepce je umístěna letní terasa a pivní bar, který ocení mnozí návštěvníci.

Nedaleko hotelu se nachází točna trolejbusů a tramvajová zastávka. Centrum Ostravy je odtud vzdáleno asi 10 minut. Na ostravské vlakové nádraží jsou to 2 km a na hlavní autobusové nádraží 1 km. Bezplatné parkoviště je v areálu hotelu.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz