Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
b4l plagat
NASA bude snímat 15 festivalů z vesmíru – Beats for Love bude jedním z nich!
27.5.2015
ostravanka
Ostravanka Coffee Shop
27.5.2015

Kavárna Industrial Café, jejímž přáním je vrátit do Ostravy úctu k tradici, zve své hosty na malou cestu časem. Cestu časem do první republiky a do atmosféry jejího nonšalantního kavárenského života. V této kavárně, která vás okouzlí svým stylem a nabídkou se vrátil čas k poctivé chuti a stylu.

tumblr_inline_mvym76uXyS1r3bf6b

Interiér je navržen architektkou Kateřinou Trávničkovou, která se nechala inspirovat tvorbou Josefa Gočára. V kavárně se můžete pohodlně uvelebit do pohodlných sofa, které jsou naprosto věrnou kopií dobového nábytku. Kromě těchto sofa naleznete v kavárně také originální kusy nábytku, které vznikly na počátku minulého století. Například židle, byly původně součástí interiéru prvorepublikové kavárny v Praze.

Z nabídky kavárny si můžete vybrat některou z pochoutek a dobrot, které jsou vyrobeny podle klasických, prvorepublikových postupů, z velice kvalitních, převážně domácích surovin. Všechny produkty a dorty jsou pak doplněné tou nejlepší ingrediencí, kterou je v Industrial Café vlídnost domácí atmosféry.

Samozřejmostí je nabídka jedinečné kávy, která je servírována v porcelánu, který byl navržen speciálně pro Industrial Café. Pokud nebudete mít zrovna chuť na kávu, můžete si vybrat zdravý, zázvorový čaj nebo čaj mátový, který je připravován z vlastnoručně zpracovaných surovin.

Celou nabídku kavárny pak shrnul manažer Pavel Macura, který řekl, že se Industrial Café chce od ostatních ostravských kaváren odlišit díky domácí poctivosti, receptům babiček a použití vysoce kvalitních, převážně domácích surovin.

Na internetových stránkách www.industrialcafe.cz naleznete nabídku dortů, nápojový lístek, nabídku vín, kalendář akcí a další užitečné informace.

Otevírací doba:

Po-Pá: 10:00-22:00
So-Ne: zavřeno

 

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz