Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
mercure 1
Hotel Mercure Ostrava
8.3.2015
program divadla aktualní měsíc
Dům kultury Akord : Program
9.3.2015

logo festivalu

Pořadatelé Irského kulturního festivalu mají letos úspěšně nakročeno na 11. ročník. Návštěvníky čeká mnoho doprovodných a zajímavých programů v rámci festivalu, festivalové zakončení Galakoncertem v Ostravském Trojhalí Karolína vypukne již 28.3 2015 a bude ZDARMA !

Pořadatelům se povedlo přesunout místo pro konání galakoncertu do nově zrekonstruovaném Trojhalí Karolína v centru Ostravy, díky většímu prostoru se pro návštěvníky zvýší komfort i lepší hudební zážitek.

Letos se můžete těšit na úžasné koncerty Tae Lane z Offaly, Robbed & Lynched z Drohegda a výborné česko-irské kapely, Cheers a Dálach, které si můžete poslechnout v Baxters na Stodolní ulici.

Týden irského jídla proběhne v rámci festivalu na Stodolní ulici v restauraci Dlouhá 100ry a v restauraci Kaskáda od pondělí 23. do pátku 27. března, kde kuchaři nabídnou návštěvníkům jedinečné irské pochoutky a speciality!

Divadlo Perta Bezruče má přichystáno speciální irské představení v českém jazyce a Bar Baxters v rámci festivalu mnoho živých koncertů.

Kompletní prpogram k nahlédnutí zde:  http://irskyfestival.cz/program.html

A to vše Zdarma ! Tak neseďte doma a přijďte nasát skvělou irskou atmosféru a dát si pár panáčků Jamesona !

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz