Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Irský festival
Poohlédnutí se: Videoklip z Irského Festivalu
10.4.2015
IMG_9187
Výjimečná móda ovládla ostravské Trojhalí
13.4.2015

Vítejte v kavárně, kde Vás hned po otevření dveří s radostí vítá usměvavá obsluha.V místě, kde při prvním nádechu ucítíte vůní lahodné, čerstvě umleté kávy. V prostředí, které Vás na první pohled zaujme svou barevností a rozmanitostí. V přátelské atmosféře, která Vás bude svádět vracet se zpátky znovu a znovu. Vítejte v kavárně JINE KAFE.

jine kafe uvod

Tato malebná kavárna započala svou existenci v roce 2011 a od té doby stále zvětšuje rozsah svých služeb zákazníkům. Ať už si chcete jenom popovídat s přáteli, zakousnout něco sladkého, něco dobrého si ugrilovat nebo opéct, tato kavárna je pro Vás tím správným místem.

jine kafe uvodni

Vnitřní prostory kavárny jsou určeny nejen pro strávení příjemných chvil s blízkými ale také slouží jako minigalerie, kde si každý může vystavit své malby, fotografie a další umělecké či jinak zajímavé předměty.

Pokud se Vám lépe sedí na čistém vzduchu,je k dispozici venkovní zahrádka s posezením nebo velká zahrada s atrakcemi pro děti a živými zvířátky. Na zahradě je také připraveno ohniště, kde si můžete s přáteli nebo rodinou posedět u táboráku anebo si něco ugrilovat a na chvíli tak zapomenout na obvyklou šeď města.

 jine kafe

Zahrada také nabízí zábavné vyžití pro děti. Kromě poznávání roztomilých zvířátek se mohou pohoupat na houpačce, zalézt do dětského hradu, pohrát si v čistém pískovišti nebo si třeba zakopat malý fotbálek

Sortiment kavárny jistě potěší jak děti, tak dospělé. Přes krémovou chuť právě umleté kávy, jež je pro tuto kavárnu charakteristická a také v mnoha jejích variacích v klasickém i méně tradičním stylu, přes lahodné teplé čokolády až k shakům a míchaným alko či nealko nápojům. Přes výčep neustále proudí pivečko Ostravar 12° a Kofola. Třetí výčep bývá často obměňován a Vy tak můžete zkoušet pořád  něco nového

Neobvyklé nebývají ani akce nejrůznějšího charakteru. Některé jsou stálé a některé přicházejí ze dne na den díky Vašim nápadům. Den dětí, žonglování s profesionálním žonglérem, kurzy malování, filmový klub, aktivní futsalový tým i tohle je  JINE KAFE.

Nejspíše není třeba dalších slov, přijďte posoudit sami 🙂

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz