Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
bila 1
Ski Bílá
15.2.2015
Zdroj: Zámek Zábřeh
Zámek Zábřeh
15.2.2015

Skiareál Kempaland Bukovec je celoroční areál volnočasových aktivit v obci Bukovec, která je známá jako nejvýchodnější obec České republiky. Zdejší sjezdovka v délce 600 metrů se nachází na severní straně kopce Kempna (571 m n. m.). Dostatek sněhu v areálu je zajištěn pomocí automatického zasněžovacího systému.

kempaland 1

Sjezdovka má konečnou stanici na vrchu Kempna, odkud je nádherný výhled na údolí řeky Odry a okolní obce. Převýšení 120 metrů je vhodné pro začínající lyžaře, rodiny s dětmi, ale i pro pokročilé a náročnější lyžaře. V areálu se nachází velká sjezdovka (600 m), malá sjezdovka (200 m), snowpark a dětský skipark. Přepravu lyžařů na svahu zajišťují dva vleky typu Poma, dva lanové vleky a dětský přepravní pás. K dispozici je i nová trať pro snowtubing s vlastním vlekem. Úprava sjezdovek probíhá každý den. Nechybí ani večerní lyžování.

kempaland 2

Další vybavení a služby:
lyžařská a snowboardová škola
ski servis
půjčovna a prodej lyžařského vybavení
vyhrazený prostor pro sáňkování a bobování
projížďky na saních tažených koňmi („kulig“)
projížďky s psím spřežením
občerstvení
parkování
ubytování v obci a okolí (hotel Kempa a jiné)

Jak se k nám dostanete?
Areál se nachází u hlavní silnice směřující z Jablunkova k bývalému hraničnímu přechodu s Polskem. Nejbližší vlaková stanice je v Jablunkově-Návsi a odtud jede autobus přímo do obce Bukovec.
Zalyžujte si až na samotném východě republiky!

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz