Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
k3
K3 Bohumín. Kino, Knihovna, Kultura
28.4.2015
POZVANKA2MALA_vernisaz abstrakce
Výstava Lukáše Kleberce „Od abstrakce k imaginaci“
1.5.2015

Jedna ze součástí Centra kultury a vzdělávání v Moravské Ostravě a zároveň nejstarší klub v Ostravě, to je Klub Atlantik. V tomto bezbariérovém, klimatizovaném klubu s nekuřáckou kavárnou, která nabízí tradiční nabídku nápojů naleznete chládek, stupňovité hlediště, tmu, vůni plakátů, inspirativní obrazy na stěnách, experimenty, recesi, překvapení, zkrátka naleznete v něm zábavu i odpočinek.

Pravidelně se v Klubu pořádají divadelní představení, improvizační show, přednášky, koncerty, přehlídky, výstavy nebo festivaly.

Kavárna Klubu Atlantik

atlantik fb2

Nekuřácká kavárna, otevřená od pondělí do soboty, s oblíbenou zahrádkou v období jara až podzimu nabízí širokou nabídku káv, která uspokojí každého gurmána. Jen pro příklad, můžete si vychutnat kávu z Brazílie, Ethiopie, Nicaragui, Keni nebo Kolumbie. Nabídka kavárny je také obohacena o 30 druhů horkých čokolád. Pokud budete mít chuť na něco osvěžujícího můžete si kromě piva vybrat také ledovou kávu nebo pravé řecké frappé. Tento výběr krásně doplňují nabídky vín, zákusků, dortíků a chlebíčků. Samozřejmostí je pak bezdratové připojení k internetu a denní tisk.

atlantik fb3

Na internetových stránkách www.klubatlantik.cz najdete aktuální program klubu se všemi událostmi, které se právě chystají. Odkaz na Divadlo improvizace, které v Klubu vystupuje nebo informace o pronájmu prostor.

otevírací doba: po-pá 08:30-20:30
so 10:00-18:00

 

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz