Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
maratonCRAFT
Ostravský maraton startuje první zářijový víkend
23.8.2015
Ostravar_Slavnosti
Slavnosti pivovaru Ostravar přinášejí poslední informace a novinky
25.8.2015

Po tříměsíční rekonstrukci, změně provozovatelů a organizačního týmu klubu, se ostravský klub Fabric první zářijový víkend otevírá hned dvěma velkolepými akcemi. Na své si přijdou jak příznivci zlomených, tak i rovných beatů.

Páteční večer 4. září patří žánru drum and bass. Za mixem se v průběhu večera prostřídá jak česká a slovenská DnB elita, tak mladá nadějná krev. Z Prahy dorazí legendární a oblíbený Philip T.B.C., ze sousedního Slovenska přijedou Kato a Beaty, kteří mimo jiné organizačně stojí za Trident open air festivalem. Nebudou chybět zlomení pionýři z Ostravy Elvis a C-Phone, kteří jsou zároveň novými provozovateli klubu, nebo neméně kvalitní Limitedd a Sub.d.visionz. Tuto skvělou sestavu doplní Cooldy, Ron-X s brněnskými Panzer a Checkmate.

openingweekend-design-cover-dnb friday

Naproti tomu sobotní večer 5. září se ponese v EDM, House a Techno rytmech. Pozvání přijala stálice ostravské klubové scény Martin Gredner nebo čím dál více populární projekt Moodies & Anni Massaceur. Pražským zástupcem tohoto večera bude Danny Bright a i v tento večer se budete moci těšit na ženu za mixem v podobě techno DJ Denysy. Po dlouhé době se ve Fabricu ukáže i DJ Turda. Sobotní „rovnou“ sestavu doplní Peter Key, Van Vega, Lukas Bury a šumperští LandChi a Peet V.

openingweekend-design-cover-edm saturday

Vstupné na každý večer bude symbolická stokoruna a brána klubu se otevře vždy ve 21:00. V případě, že byste chtěli vyrazit na obě otevírací párty, čeká vás výhodný balíček víkendového vstupného za 150 korun (k zakoupení v pátek na místě).

Pro všechny návštěvníky bude do 23:00 nachystán welcome drink, který budou servírovat krásné hostesky. Novinkou bude možnost občerstvit se pochutinami z grillu, který bude k dispozici po celý večer, nebo vyzkoušet některý z míchaných drinků na novém koktejlovém baru.

„Už nyní se s celým týmem klubu těšíme na všechny příznivce kvalitní taneční hudby. Věříme, že si oba otevírací večery náležitě užijete tak, abychom se v následujících víkendech opětovně scházeli v tomto svatostánku ostravského kulturního života,“ zve všechny na akci PR manažer klubu Matyáš Ožana.

Více informací:

www.fabric.cz

www.facebook.com/fabric.ostrava

www.instagram.com/fabric_ostrava

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz