Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Rapmasters-tour-úvodka-750x400
Rapmasters tour v Ostravě již za týden
2.10.2015
IMG_4258 - Copy
Poohlédnutí se: Rapmasters tour
11.10.2015
Zobrazit více
Foto: Kryštof/ Georgi Stojkov

Foto: Kryštof/ Georgi Stojkov

Kapela Kryštof dokončuje přípravy na halové turné k albu Srdcebeat, na které vyrazí již za dva týdny. Osm podzimních koncertů v pěti tuzemských městech je z valné části vyprodáno, fanoušci už si rozebrali na osmdesát tisíc vstupenek.

Foto: Kryštof/ Georgi Stojkov

Foto: Kryštof/ Georgi Stojkov

„Zájem o turné nás nesmírně těší. Oba koncerty v Brně jsou vyprodané, do Liberce a Pardubic zbývají jen desítky vstupenek. V Ostravě a Praze čekáme vyprodání druhých koncertů během 14 dní,“ uvádí zpěvák a frontman skupiny Richard Krajčo.

Na turné připravuje kapela scénu srovnatelnou s největšími zahraničními hvězdami. Na pódiu bude přes 300 světel a vizuálních efektů, které vynáší motorový systém o nosnosti šedesát tun. O ozvučení se postará nejnovější zvukový systém Adamson Energia, speciálně dovezený ze zahraničí, kde na něj hrají interpreti jako Imagine Dragons nebo Pharell Williams. V roli předskokanů se představí zpěvačka Lenny, kterou mohli fanoušci potkat v akustické podobě již na Kryštof Kempech, a severomoravská skupina Mirai.

Trailer Kryštof Srdcebeat Tour 2015

„Minulým turné k desce Inzerát jsme si laťku nastavili hodně vysoko a nyní chceme sami sebe překonat. Fanoušci se mohou těšit na řadu překvapivých momentů, více než u Inzerát Tour. Ale zatím zůstaneme tajemní, protože dopředu prozrazovat se nemá,“ říká Krajčo.

Během srpna a září kapela pilovala playlist, v němž mísí nové písně se starými hity. „Bylo těžké vybírat, přece jen jsme za ty roky fungování už napsali pěknou řádku oblíbených hitů,“ říká Krajčo, který se ujal režie celé show, takže přes půl roku dohlížel i na vznik výpravných LED projekcí.

Kryštof Srdcebeat Tour začíná 19. a 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof navštíví Brno, v Praze se představí 27. a 28. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec a celá tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích.

Vstupenky ke stání už nejsou, k sezení na druhé koncerty v Praze a Ostravě za 590 Kč. Zákazníci T-Mobile mohou na všechny vstupenky získat 10% slevu. Na koncertech pak mají zákazníci operátora T-Mobile 10% slevu na merchandisingovou kolekci Kryštof; oboje prostřednictvím portálu www.nasimproradost.cz. Předprodej vstupenek zajišťuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal, v Liberci pak mohou využít navíc Ticketpro.

Oficiální web kapely Kryštof

Album Srdcebeat na iTunes

 

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz