Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
leknin masaze
Vzdělávací zařízení Leknín – masáže a masérské kurzy
6.5.2015
best kites
Kite kurzy – Best Kites
6.5.2015

Cílem kurzů floristiky je předat nejen znalosti z floristiky, ale povzbudit absolventy a připravit je k profesionálnímu vedení práce. Tento obor mimo jiné vyžaduje cit pro detail a barvu. Tomuto i dalším věcem se kurzy věnují.

kurzy floristiky

Florista je autorem dekorací, které zkrášlují prostředí, zajímá se o celkovou dekoraci interiéru i exteriéru pomoci řezaných, hrnkových květin, rostlinného a nerostlinného materiálu. Ke svojí práci používá kompoziční principy, umělecké a také technické znalosti,které se týkají využití prostorů.

V kurzech se učí:

– Projektování dekorací
– Chystání rostlinných, dekorativních a sušinových materiálů k dekoraci
– Zhotovení dekorace různého typu
– Skladování rostlinného materiálu včetně prodloužení trvanlivosti živých květin.
– Balení a transport hotových dekorací
– Stylizace interiéru rostlinným a formálním materiálem v hotelích, kancelářích, obchodech, rezidencích, kostelech, domovech, tržištích, konferencích atp.
– Zvládnutí organizace výstav a konkurzů
– Kalkulace cen

Nabídka kurzů:

Akreditovaný vzdělávací kurz florista/ka
Akreditovaný rekvalifikační kurz
Individuální kurz floristiky
Jednodenní Pracovní floristický seminář – Aranžování
Zimní – vánoční aranžmá
Pro společnost – dle sjednaných podmínek
Jaro – pracovní floristický seminář
Jednodenní Pracovní floristický seminář – Kytice
Děti a aranžování
Jednodenní kurz floristiky – dekorace k různým příležitostem
Jednodenní Pracovní floristický seminář – interiéry
Smuteční floristika – květinářství – pohřební služba

Na internetových stránkách www.kurzy-floristiky.cz naleznete všechny potřebné informace o jednotlivých kurzech jako popis, termíny, ceny.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz