Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
20151117_final_KRIVKY
Kolejáles nabízí rozmanitý program
15.11.2015
CH6
Česká premiéra baletu Maria Schrödera Chaplin má premiéru v Ostravě
18.11.2015

První prodejní přehlídka designu v Ostravě, která představí na padesátku českých designérů a značek zabývajících se interiérem, se uskuteční již nadcházející víkend v prostorách Provozu Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic.

Dosud museli fanoušci designu jezdit za aktuálními trendy na přehlídky a prodejní akce do Prahy. Nikde jinde se pozornost designérů nesoustřeďovala. To chtějí změnit organizátoři Meat Designu, kteří hned první ročník pojali opravdu velkolepě. Během tří dnů se v Ostravě formou výstavy představí 50 českých designérů zvučných jmen i lokální a začínající umělci, proběhne několikero workshopů, součástí budou i projekce filmů věnovaných tomuto čím dál více populárnímu oboru a návštěvníky neminou přednášky a diskuze s hvězdami designérského nebe.

logo MD

„Mimo hlavní součást akce – tou je výstava a prodejní přehlídka designu – bylo pro nás velice důležité nabídnout návštěvníkům ucelený doprovodný program. Designéři dostali možnost představit se během přednáškových bloků vlastními slovy – téma přednášek je Můj příběh, “ přibližuje autorka celého projektu Karolína Skórková. Svou cestu k úspěšné značce povypráví třeba zástupce značky TON Jan Juza či zakladatelé a dvě duše značky Devoto Petr Porta a Lukáš Lébl. „Odpočinout si lidé mohou během projekcí – v nabídce jsou čtyři dokumenty České Televize, které se zaměřují na design a architekturu – nebo v denním baru u dobrého pití či v restauraci, kterou jsme nechali postavit v prostorech kompresorovny jen pro naši akci,“ dodává Skórková.

plakat MDV rámci výstavy je pro návštěvníky přichystán doprovodný program pro děti, který zajišťuje Studio Little Gym. To si připravilo ukázky cvičení nebo animační program Jinálek a Ája, který nabídne dětem spoustu výtvarných aktivit. Samozřejmostí je i hlídaní dětí.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na prodejním portálu www.goout.cz, na kamenných místech v Ostravě a Havířově a na místě akce. Více informací o akci a program na www.meatdesign.cz.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz