Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Baner KONOPEX 186x95
Konopex Ostrava ohlásil kompletní program konopné konference
20.4.2017
komedie omylu shakesperovske slavnosti
Letní shakespearovské slavnosti Ostrava zahájily předprodej. Komedie omylů získala obnovenou premiéru
7.5.2017

Pivovar Ostravar odtajnil zbylá jména hudebníků a kapel, kteří letos vystoupí na 17. ročníku Slavností pivovaru Ostravar. Hlavními taháky slavností piva budou Tři sestry, Čechomor, speciální vystoupení Richarda Krajča a britští Shoshin. V ceně vstupenky je již tradičně pivo zdarma, letos však při příležitosti 120. narozenin bude nabídka piv opravdu bohatá.

Pivovar Ostravar představil kompletní výčet kapel na Slavnosti pivovaru Ostravar, které proběhnou v ostravském pivovaru 23. a 24. června. Na 17. ročníku oblíbeného svátku piva a hudby vystoupí Tři sestry, Čechomor, Lipo, Mňága a Žďorp, Horkýže Slíže, Michal Hrůza, britská rocková kapela Shoshin, Light&Love, Legendy se vrací, Zakázaný ovoce, The Paranoid nebo zpěvák Jakuba Ondra. Mezi vystupujícími nebude chybět ani Richard Krajčo, dlouholetý partner Ostravaru.

Celkem se během dvou dnů vystřídá na dvou pódiích v areálu pivovaru Ostravar 13 interpretů.

“Letos jsme dali dohromady doopravdy multižánrový a pestrý program. Věřím, že se našim fanouškům bude líbit,” zhodnotil skladbu kapel event manažer pivovaru Jan Vošta.

Tři sestry – ideální kapela k oslavě nezkrotnosti

Velkou premiéru si na Slavnostech odbudou Tři sestry. Pubrocková kapela Tři sestry sice loni oslavila 30 let na české hudební scéně, ale kapela stále překypuje obrovským elánem a chce diváky při svých koncertech především bavit, což loni dokázala například v O2 aréně. Koncerty kapely se často mění v jeden velký mejdan.

„Tři sestry slaví svá významná životní jubilea často, rády a o sto šest. Vhodnější kapelu k oslavě 120 roků nezkrotnosti bychom asi těžko hledali,” řekl Vošta.

Čechomor na Slavnostech po 14 letech

Po dlouhých 14 letech se naopak na Slavnosti vrací skupina Čechomor. Od roku 2003 prošlo výjimečné folkrockové uskupení zajímavou cestu. Čechomor posbíral řadu významných ocenění, vydal 7 platinových desek a se svou hudbou se kapela dokázala prosadit také na mezinárodní filmové scéně.

Na Čechomoru se mi líbí zcela výjimečná muzikálnost a odvaha spolupracovat s těmi nejlepšími hudebníky,” prozradil manažer.

Do Ostravy dorazí i britští Shoshin

K velmi zajímavým hostům letošních Slavností Ostravaru budou patřit také britští Shoshin. Jejich sound i čirá radost z hrání působí podle hudebních kritiků velmi podmanivě.

Kapela nabízí svěží míchání rocku, reggae, soulu s hip hopem a latinou. Shoshin budou rozhodně oživením letošního ročníku Slavností. Jsme moc rádi, že se nám podařilo je do pivovaru přivést,” dodal Vošta.

Speciální projekt Richarda Krajča

Speciální projekt chystá na Slavnosti také Richard Krajčo, jeden z nejúspěšnějších českých autorů a hudebníků současnosti.

Vystoupení bude šité na míru našim pivovarským Slavnostem a už dopředu můžeme říct, že nikde jinde podobné nezažijete.” poznamenal Vošta.

Dvoudenní vstupné v předprodeji za 250 Kč, jednodenní za 150 Kč

Vstupné na Slavnosti ostravského pivovaru začíná v předprodeji na ceně 150 korun za jednodenní lístek a 250 korun za dvoudenní. V ceně vstupenky je již tradičně pivo zdarma, letos však při příležitosti 120 narozenin bude nabídka piv opravdu bohatá. Vstupenky je možné koupit na webu Ostravar.cz a GoOut.net. Od poloviny května budou k dispozici také na ostravských informačních centrech a již tradičně na Pivní pohotovosti v Ostravě. Cena piva zůstává na přátelských 20 korunách.

Pivovar Ostravar patří k nejstarším dobře fungujícím podnikům na území města Ostravy. V letošním roce uplyne již 120 let od jeho založení. Jeho filosofií je dlouhodobé zaměření se primárně na region, z nějž pochází. Na Ostravsku je doma a rozumí tomuto regionu jako málokdo.

Při příležitosti oslav pivovar rozšiřuje svou nabídku stabilních piv ze tří na osm, která hodlá distribuovat do celé republiky.

Lidé byli dlouhodobě zvyklí, že pivovar nabízel dva druhy piv Premium a Original a k tomu jsme postupně přidávali občasné speciály. To se teď změní. Občasné speciály se stávají součástí trvalé nabídky, kterou ze dvou až tří piv rozšiřujeme hned na osm,“ prozradil vrchní sládek Ostravaru Roman Richter s tím, že do stabilní nabídky bude vedle dvou zmíněných piv patřit také Mustang, Černá Barbora, Velvet a další tři nová piva, která pivovar postupně odhalí v průběhu roku.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz