Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Stratovarius-foto-2590-300x205
Ostrava v plamenech hostí špičky světového rocku
3.8.2015
folklor
FOLKLOR BEZ HRANIC OSTRAVA 2015
4.8.2015

Klub Fabric v červnu odstartoval zatím asi největší a nejrozsáhlejší rekonstrukci ve své historii. Za svých 15 let provozu se klubové prostory zásadně změní a zároveň zlepší – prostor se stane pohodlnější a komfortnější. Vymění se rovněž provozovatel, celý management klubu a novou podobu získá také logo. Fabric byl doposud nejlepším hudebním klubem v Moravskoslezském kraji a my věříme, že po těchto změnách získá ještě lepší pověst.

Tiskovka_07_1_2015 (final)_6

V září klub plánuje otvíračku, která odstartuje dvěma velkolepými akcemi. A to vše již první zářijový víkend!

 „Chtěli jsme nastartovat novou etapu klubu na dalších minimálně 15 let a tato decentní úprava nám nakonec vyšla jako jeden z logických kroků. Chceme všem vzkázat, že Fabric zůstává tady, ale prochází změnami,“ komentujte tento krok Jiří Ramík aka Dj C.phone, jeden ze dvou nových provozovatelů klubu Fabric.

Pro fanoušky klubu není připraven jen facelift loga, ale i změna celého konceptu klubu. Od nové klubové sezóny, která začne první víkend v září se můžeme těšit na to, že klub bude otevřen každý pátek i sobotu. Připravují se i studentské akce přes týden, stejně jako večírky před státními svátky.

„Chceme pravidelné akce, aby lidé věděli, že klub je otevřen pravidelně a najdou zde zábavu kdykoliv přijdou,“ vysvětluje tuto myšlenku druhý z nového dua provozovatelů Martin Pluhař aka DJ Elvis.

Program bude pestřejší a bude mít širší záběr jak v hudebních stylech, tak v typech akcí – nebudou chybět stylově zaměřené taneční párty na Drum and Bass, House, Techno, Hip Hop, Urban, EDM, Trance, Reggae, Psytrance a mnoho dalších. V plánu jsou i vystoupení živých umělců a kapel. Netaneční program bude nabízet různé fashion show, workshopy a mnoho dalšího. Prostor klubu je možno využít i pro korporátní akce typu firemních večírků či konferencí.

S novým vedením se pojí i nejviditelnější změna pro stávající i budoucí návštěvníky. Kompletní rekonstrukce začala v červnu a v klubu doslova nezůstal kámen na kameni. Nové umístění bude mít hlavní stage i vchod do klubu, který nyní bude vést ze zahrádky na ulici Poděbradova. Další změny budou nové dispozice barů, kompletně nový zvuk Spektrix od firmy Adamson, nový světelný park, 3D projekce, kterou nenajdete v žádném jiném klubu v okolí, využití nových LED technologií, vysokorychlostní Wi-Fi pro návštěvníky nebo nový web.

„V plánech je i kompletní rekonstrukce zahrádky před klubem a věříme, že se nám toho podaří stihnout do září co nejvíce. Změny budou ale probíhat i po znovuotevření a tím pádem se fanoušci mohou těšit na stále nové vylepšení,“ vyjmenovává některé kroky stavebních prací Elvis.

fabric rekonstrukce

Rekonstrukce celého klubu je opravdu rozsáhlá a naše plány opravdu velké. Už teď víme, že část z nich se kvůli v různým důvodům nestihne, a proto to slavnostním znovuotevřením změny a vylepšení rozhodně nekončí. V průběhu následujících měsíců je v plánu rekonstrukce bývalých garáží, kde při letošních 15-tých narozeninách byla umístěna druhá stage.

V plánu je vybudovat denní bar, herní zónu a VIP prostory. Dále chceme podstatně rozvinou systém klubových karet, na které bude možné časem čerpat množství výhod – od výhodnějších vstupenek, až po levnější drinky na barech a další zvýhodnění. Jednou z mnoha zásadních novinek, které se ani nevlezou do jedné zprávy bude provoz denního baru a v co nejkratší době možnost koupě teplého občerstvení přímo v klubu,“ zmiňuje C.phone.

„Už teď se těšíme na všechny návštěvníky klubu Fabric. Věříme, že budou nadšení a spokojení s tím, kam se klub po15 letech na scéně posouvá a že se budou pravidelně a v hojném počtu vracet. Chceme pomoci oživit nejen ostravskou klubovou scénu a kulturní život. Budeme dělat vše pro to, aby to tak bylo a podařilo se nám to. A tak neváhejte a sledujte nás na všech sociálních sítích a webech a klidně nám pište vaše postřehy a nápady. Budeme se je snažit postupně naplňovat stejně, jako si my naplňujeme Fabricem naše sny,“ doplňuje.

Na viděnou už první zářijový víkend v klubu Fabric Ostrava!

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz