Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
sigala twitter
Pátý ročník Beats for Love slibuje zatím nejsilnější line up. Do Ostravy dorazí Sigala, Dope D.O.D. nebo N.O.H.A.
26.3.2017
Připravuje se další ročník Miniteatra Jiřího Tibitanzla v Havířově
11.4.2017

Majáles v Ostravě změnil v roce 2017 dobu konání. Poprvé tak nebude uprostřed týdne, ale v pátek 12. května. Do krajského města přijede s novou deskou Nirvana Paulie Garand a jeho dvorní beatmaker Kenny Rough. Spoustu pozitivní energie dodá publiku muzikant Rocky Leon, který ve své show kombinuje prvky rocku, reggae, hip-hopu a ska.

Hudebník ze San Francisca na sebe výrazněji upozornil singlem Quit Your Whining, během něhož brnká na ukulele a pluje lodí, která propojuje ostrov Vancouver s Washingtonem. Právě tato skladba zaujala také pořadatele Majálesu Ostrava, kteří představili Rockyho Leona jako hlavní hvězdu svého letošního ročníku.

“Jednoduchá, ale chytlavá písnička, která mi zní v hlavě doposud. Už se na něj těším,” vysvětlila dramaturgyně festivalu Barbora Žembová.

Návštěvníci majálesu se tak dočkají Rockyho energické show, během níž muzikant kombinuje prvky rocku, reggae, hip-hopu a ska. Během koncertu vystupuje sám, zručně a samozřejmě ovládá veškeré hudební nástroje, které jsou pro jeho písně důležité. Veškeré zvuky a melodie navíc pochází skutečně pouze od něj, žádné počítače během vystoupení nepoužívá.

Dalším jménem, které pořadatelé ohlásili, je samozvaný Don Garandino aka Paulie Garand. Tomu kryje záda Kenny Rough, se kterým společně přijedou do Ostravy s novou deskou Nirvana.

Garandova již pátá sólovka vyšla 20. března. O zvuk se postaral právě beatmaker Kenny Rough, který s Pauliem spolupracuje již nějaký ten pátek. Pro Paulieho je Nirvana návrat k harantství, ostatně jak sám ke konci oficiálního klipu k tomuto singlu dodává „To zas budou ti chytráci nadávat, kdepak je ten starej Harant, co jsme znali.“

Poprvé se na ostravském majálesu ukážou také slovenští No Name. Přidají se k dalším kapelám, jako jsou Wohnout, Dukla Vozovna nebo Sto zvířat, které na akci vystoupí.

Již potvrzeni interpreti Majálesu Ostrava 2017:
Wohnout, Zoči Voči, Paulie Garand, We on the moon, Rocky Leon, No Name, Dukla Vozovna, Mirai, Sto zvířat, Priest, Joe Hard, Mathias O’Zana, Invasion, Hlavkus, Namaas, Jake Haley

PŘEDPRODEJ ZDE

(pel)

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz