Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
khoma
Khoma přetvořil chátrající plot v parádní galerii
1.11.2016
rockyleon
Ostravský majáles 2017 bude poprvé v pátek. S novou deskou přijede Paulie Garand, pozitivní energii dodá Rocky Leon
26.3.2017

Jubilejní pátý ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby ve střední Evropě Beats for Love 2017 slibuje zatím nejsilnější line up v historii. Poprvé v Česku vystoupí světoznámý britský producent a DJ Sigala. Do Ostravy dorazí i nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., hardcore DJka světa Miss K8, breakbeat DJka Lady Waks nebo legenda Krafty Kuts, který vystoupí i se svým dvorním Dynamite MC. Na line upu festivalu se objevují i live projekty jako kapela N.O.H.A. či bratrské duo Ragga Twins.

„Letos se našemu booking týmu opravdu dařilo a tak se budeme těšit na spousty světových hvězd napříč všemi tanečními styly. Mnoho z nich jsme již zveřejnili, ale spousta jich na své oznámení teprve čeká. Rozhodně letos půjde o nejsilnější line up v pětilelé historii festivalu, na který jsme již teď opravdu hodně hrdí,“ okomentoval ředitel festivalu Kamil Rudolf.

Vůbec poprvé se českému publiku představí světoznámý britský producent a DJ Sigala. Pořadatelé označili Sigalu za „těžkou váhu světové taneční scény“.

Sigalovo jméno stále stoupá, na kanálu YouTube má stovky milionů zhlédnutí.

„Snažili jsme se jej zabookovat už pro ročník 2016, ale to se bohužel nepovedlo. Proto jsme nesmírně rádi, že to tentokrát vyšlo a my jej budeme moct poprvé představit nejen českému publiku, které na naše jubilejní vydání festivalu zavítá,“ uvedl již dříve Rudolf.

Sigala se do podvědomí celého světa dostal v roce 2015 svým debutovým singlem Easy Love, ve kterém se objevují samply tracku ABC od Jackson 5. Jeho další celosvětově úspěšné hity byly Sweet Lovin a Say You Do, na kterém spolupracoval s vokalistkou Imani Williams a DJ Freshem.

Do Ostravy přijede i nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., DJ Zatox či legenda vokálového drum and bassu Danny Byrd.

„Angličan Danny Byrd je legendární producent a DJ. Je jedním z prvních tvůrců vokálového drum and bassu a některé tracky jsou považovány za hymny tohoto žánru. Na scéně letos oslaví 20 let a poprvé vystoupí v Ostravě právě u nás,“ přiblížil ředitel festivalu.

„Celosvětově uznávaná jména letos dorazí i na breakbeat stage. Představí se ní například několikanásobná nejlepší breakbeat DJka a producentka Lady Waks. Na tomto pódiu také vystoupí legenda tohoto tanečního stylu Krafty Kuts, který dorazí i se svým dvorním a neméně populárním Dynamite MC,“ jmenoval další účinkující Matyáš Ožana, člen organizačního týmu.

Hardcore & Hardstyle Devastator stage loni přivítá královnu tohoto stylu. Do Ostravy totiž přiletí Miss K8, která se druhý rok po sobě umístila v TOP 100 DJs prestižní ankety DJ Mag.

Novinky v rámci rovných beatů zaznamenala EDM & Trance stage, kde vystoupí legendární trance producent a DJ z Holandska Richard Durand nebo jeho mladý a velice nadějný krajan Estiva.

House stage představí například talentovanou Rachel K Collierovou, která nejenom hraje, ale do svých setů zároveň živě zpívá.

„House stage v tomto roce přivítá také jedno z nejžhavějších jmen současné house music, italského producenta a DJe, který si říká Riva Starr. Ten například spolupracuje na skladbách s Fatboy Slimem, což je kapacita světové taneční hudby,“ odtajnil další jméno Ožana.

Techno fanoušky pak přiletí roztančit Mark Reeve, který je na scéně od raných 90. let. Jeho skladba Run Back byla loni nejprodávanější techno skladbou.

Milovníkům temnějších hudebních stylů se představí mistři jako Katharsis, Halucinator, Freqax a Forbidden society.

„Mezi jedny z největší jmen letošního ročníku rozhodně patří i Wilkinson z Velké Británie, který získal ocenění – ‚Nejlepší skladba‘, ‚Nejlepší album‘, Nejlepší video‘, Nejlepší producent‘ a ‚Nejlepší živý projekt‘. Také má na svědomí skladby ‚Tonight‘, ‚Half Light‘ nebo ‚Afterglow‘, které bouraly příčky světově uznávané UK chart,“ doplnil Rudolf.

I v letošním roce se na festivalu objeví live projekty, které jsou mezi fanoušky velmi populární. Na Reggae 2 Jungle stage se tak návštěvníci můžou těšit na bratrské duo Ragga Twins, které má za sebou skladby se jmény jako Skrillex nebo Aquasky.

Na nové Main stage se pak objeví multižánrová kapela N.O.H.A., která je u českých fanoušků velice populární.

„Na tom stejném pódiu vystoupí i DJ Fly & DJ Netik, což je DJská dvojice z Francie, jejíž DJské umění je na tak vysoké úrovni, že posbírali 7 světových titulů v DMC, nejprestižnější světové DJ soutěži! Na jejich vystoupení se určitě těším a nenechám si ho ujít,“ ukončil Rudolf.

Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 490 korun + poplatky předprodejce.. V prodeji jsou i VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu a vstupenky na festivalové parkoviště. Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

PŘEDPRODEJ ZDE

(pel)

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz