Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Poohlédnutí se: Ostrava Fashion Weekend 2016
4.6.2016
Uhlir1_mail
Festival v ulicích
7.6.2016

More

5.7.2017 0:00

beatsforlove2017

Pomalu, ale jistě se blíží jubilejní 5. ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby v srdci Evropy Beats for Love 2017. Jeho organizátoři začínají hned při oznámení prvního účinkujícího pro toto vydání s těžkou váhou světové taneční scény! Poprvé v ČR vystoupí světoznámý Sigala. Zárověň také máme potvrzeno kdo bude zakončovat festival na drum and bassové stage přímo pod pecí….a nejen to!

Sigala vlastním jménem Bruce Fielder je britský producent a DJ, který se do podvědomí celého světa dostal v roce 2015 svým debutovým singlem Easy Love, ve kterém se objevují samply tracku ABC od Jackson 5. Tato skladba debutovala na 71. příčce UK single chart a hned další týden vystřelil na 1. pozici! Jeho další celosvětově úspěšné hity byly Sweet Lovin a Say You Do, na kterém spolupracoval s vokalistkou Imani Williams a DJ Freshem! Proslýchá se, že aktuálně pracuje na svém debutovém albu, ale mezitím stačil vydat další track Give Me Your Love, kde vokál obstarala další obrovská hvězda, a to nikdo menší než John Newman!

 

Pro milovníky temnějších hudebních stylů máme skvělou zprávu Jindra alias Forbidden society zakončí poslední večer festivalu Beats for Love 2017 svou Forbidden society label night kde se představí mistři jako Katharsis, Halucinator, Freqax a Forbidden society.

 

 

V průběhu zveřejnili hned několik světových jmen z různých žánrů. Přibyla jména na novou Main stage, ale i na Techno či House. Do Ostravy tak dorazí nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., 94. nejoblíbenější DJ světa Zatox či legenda vokálového drum and bassu Danny Byrd. a techno matador Mark Reeve z anglie

 

Vstupenky, VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu a vstupenky na festivalové parkoviště. Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

 

Napsat komentář