Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Poohlédnutí se: Ostrava Fashion Weekend 2016
4.6.2016
Uhlir1_mail
Festival v ulicích
7.6.2016

More

17.11.2019

Festival v ulicích, který od roku 2011 oživuje centrum Ostravy hudbou, divadlem, workshopy, stánky a programem pro rodiny, proběhne letos při svém šestém ročníku dříve než obvykle – již v pátek 8. a v sobotu 9. července. Vstup je jako vždy bezplatný.

Foto: Jumpinkg Drums

Foto: Jumpinkg Drums

„Chceme nabídnout Ostravákům možnost si festival užít o víkendu déle do noci a také program celého Colours Weeku roztáhnout, nesoustředit vše do dvou dnů před zahájením Colours of Ostrava,“ vysvětluje ředitelka Festivalu v ulicích Petra Hradilová.

13239243_1203593782986158_5559092384421422237_n

Centrum celého festivalu zůstává na Masarykově náměstí, na Černé louce a v přilehlých oblastech, kde návštěvníci najdou hlavní hudební scény, stan Tanec pro život ArcelorMittal Ostrava, Palečkovu kavárnu nebo scénu Hitrádia Orion. Část doprovodného programu poprvé obsadí břeh řeky Ostravice u Černé louky.

Foto: Freeborn Brothers

Foto: Freeborn Brothers

Z hudebního programu je již v tuto chvíli potvrzena řada zajímavých domácích i zahraničních jmen: například Jaroslav Uhlíř, Manon Meurt, Kalle, Dalekko, Voxel, Pavel Callta, Michal Šeps, Jumping Drums, Stanley´s Dixie Street Band, Retro Blues, Acoustic Irish, Bára Zmeková, z Polska The Freeborn Brothers, z USA Astronautalis a Divine Attraction, z Alžíru Djmawi Africa a z Francie The Birdman and his Chimera Orchestra.

Foto: Jaroslav Uhlíř

Foto: Jaroslav Uhlíř

„Výjimečná příležitost se na Festivalu v ulicích naskytne návštěvníkům, které zajímají republikové hudební soutěže. Vůbec poprvé se do programu zapojí take Ostravská univerzita a VŠB-Technická univerzita Ostrava, se kterými ožije kino Vesmír,“ podotýká Petra Hradilová. Na soutěžní scéně Jump into Colours poměří síly kapely, které zvítězily právě v nejrůznějších hudebních kláních. Konečného vítěze, který si o pár dní později zahraje na Colours of Ostrava, vybere přímo na místě porota složená z řad profesionálních hudebníků, publicistů a novinářů.

Návštěvníci se budou moci na Festivalu v ulicích dále těšit na divadla, workshopy, hry, geocaching, sport, stánky nebo aktivity pro rodiny s dětmi. Více informací a novinky na oficiálním webu. 

Napsat komentář