Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Poohlédnutí se: Ostrava Fashion Weekend 2016
4.6.2016
Uhlir1_mail
Festival v ulicích
7.6.2016

More

17.2.2020

Příznivci taneční hudby, radujte se! Ostrava se stává opravdu festivalovým letním městem. Do rodiny již zavedených tanečních a koncertních svátků hudby přibývá jednodenní glamour open air The Night.

„Je to vymodlené dítě, protože na vznik The Night jsem čekal 15 let. Návštěvníky chceme ohromit line upem, pojetím scény, použitým sound systémem i rozsahem LED projekcí a efektů. Nejsme festival a od zaběhnutých festivalů se chceme odlišit. THE NIGHT bude zážitková akce, fantastická party s úžasnými ostravskými průmyslovými kulisami,“ láká návštěvníky David Klimša, z pořadatelské agentury DK Production.

12745901_720296321440860_2186704937395644220_nAkce je určena všem příznivcům aktuální taneční elektronické hudby. Hlavní hvězdou The Night bude Sander Van Doorn, holandská djská legenda, jehož tracky důvěrně znají hitparády celého světa. Z Itálie přijede bratrské duo Vinai oblíbené zejména dámským publikem, a žádané na festivalech celého světa. Po delší době Ostravu opět navštíví švýcarský DJ Antoine. Ostrava patří mezi jeho oblíbené destinace, vždy se zde rád vrací. A zapomenout nesmíme na krásnou a hlavně velmi talentovanou ukrajinskou DJku Juicy M žijící v Las Vegas, která je aktuálně jednou z nejvyhledávanějších djských hvězd světa. O pořádné rozehřátí návštěvníků se postará nejlepší slovenský DJ EKG, českému publiku známý Bon Finix a také ostravský projekt Trick or Threat.

Návštěvníky čeká jedinečná scéna, která bude součástí již tak unikátního prostoru vysokých pecí. O speciální laserové efekty, které budou dokreslovat dokonalou atmosféru industriálního prostoru, se postará světoznámá firma Kvant ze Slovenska. „Chceme si vyhrát s motivem akce a chceme to udělat hodně zlaté, hodně blýskavé, zkrátka hodně glamour,“ doplňuje Klimša.

První ročník této velkolepé akce vypukne 24. června 2016 od 18 hodin v Dolní oblasti Vítkovice. Vstupenky jsou nabízeny v několika cenových relacích od 690 korun, s možností zakoupení parkování. Pro mimoostravské návštěvníky jsou ve spolupráci s hotelem Imperial připraveny speciální ubytovací balíčky za cenu od 999 korun za dvoulůžkový pokoj s možností dlouhého spánku, tzv. late check out.

Více informací na oficiálních stránkách nebo facebooku.

Napsat komentář