Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Poohlédnutí se: Ostrava Fashion Weekend 2016
4.6.2016
Uhlir1_mail
Festival v ulicích
7.6.2016

More

17.2.2020

Letos na podzim proběhne druhý ročník a premiérově bude připravena i pětikilometrová trať, či štafetový běh. Návštěvníci se mohou těšit také na spoustu dalších novinek. Mimo jiné dřívější on-line registraci, která byla spuštěna již 23. května. V loňském prvním ročníku se závodu zúčastnilo přes 250 závodníků, letos jich organizátoři očekávají alespoň pět set. Na činnost handicapovaných boccistů putovala částka ve výši 22.000 Kč.

Město Havířov nám bylo nakloněno již loni a vyšlo nám v mnohém vstříc. Proto jsme rádi, že se nyní stalo oficiálním spoluorganizátorem akce, od prohloubení spolupráce si slibujeme především zkvalitnění závodu, větší počet startujících a hlavně to, že havířovští občané vezmou tento závod za svůj a zúčastní se jej v lepším případě v roli závodníků anebo v roli fanoušků podél celé trasy,“ uvedl za organizátory Martin Kučera. Mladý závod Havířská desítka změnil název a oficiálně nově zní – Santi Havířovská desítka, městský běh na podporu boccii. Hlavními organizátory jsou triatlonový klub SK Fuga a sportovní klub vozíčkářů HSC Havířov. „Charitativní rozměr akce zůstane určitě zachován, boccisté se budou aktivně účastnit v roli organizátorů. Sto korun z každého startovného pak půjde na podporu jejich činnosti,“ doplnil Kučera.

plakat web_final_maly

Centrum závodu bude i letos na Náměstí republiky, kde bude závod odstartován a povede okruhem ulicí Na nábřeží, po přilehlé cyklostezce a po silnici pak zpět na náměstí. Jeden okruh měří 2,5 km. Letos bude nově do programu závodu zařazen dětský běh, dále pak běh na 5 km a štafetový běh na čtyřikrát 2,5 km. Novinek je tedy mnoho pořadatelé je budou postupně odtajňovat. Jednou z nich je oficiální afterparty závodu, která se uskuteční v Prvním havířovském minipivovaru a její kapacita je omezena. Vstupenky je možno zakoupit v rámci on-line registrace.

Generálním partnerem závodu se stal obchod se sportovním zbožím Santisport a závod tak oficiálně ponese jeho jméno. Zvýhodněné startovné 300 Kč je možno pořídit pouze do konce června, každý přihlášený se může těšit například na originální funkční tričko. Další potřebné informace jsou k dispozici na oficiálním webu.

Napsat komentář