Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Taneční a motivační WORKSHOP
27.11.2016
Ostrava Positive vol. 7
8.12.2016

více

19.1.2017 19:00 - 21:00

Cooltourova

Černá louka 3188 , 70200 Ostrava - Moravská Ostrava

STUDY

,,Kdo není schopen mít podíl studu a spravedlnosti, má být usmrcen jako nákaza obce.‘‘ (PLATÓN)

Hartl a Hartlová definují emoci studu jako reakci na provinění či porušení normy nebo pravidla. Zimbardo a Hendersonová podávají výčet symptomů, kterými se stydlivé reakce projevují na fyziologické úrovni: zrychlený srdeční tep, sucho v ústech, pocení kůže. Stud má širší psychologickou bázi, v užším pojetí lze rozlišit stud sexuální, morální a sociální. Pro zážitek studu je podstatná konfrontace osobního nedostatku či neúspěchu se sociálním okolím; stud je spojen s vědomím veřejné ztráty kompetence, důvěry, ztrapněním se apod. Soukromý stud je vždy jen stud morální, stud za sebe sama.

Koncept, interpretace: Andrea Vykysalá, Karolína Křížková, Eva Stará

Hudba: JAK- Matěj Coufal & Julie Lupačová

Světelný design: L‘non kostýmy: Barbora Procházková

Scéna: Anežka Kalivodová

Supervize: Tomáš Měcháček

Za podpory: MŠMT, HAMU, Nadace Život umělce, ALT@ART, DW7 Délka: 60minut Premiéra: 3.7.2016 v La Fabrice, Praha

20160310_9037

NAHKA NAAMA 

One – man cirkus orchestra s temnou atmosférou a černým humorem. V hlavní roli uvidíte především speciální dovednosti finského performera Jouniho Kalerva Ruutha. Jouni se divákům představí coby žonglér a bouřlivý bubeník, který umí hrát a zároveň žonglovat se dvěma, třemi anebo čtyřmi paličkami zároveň.

Divákovi není vyprávěn příběh. Sleduje zdánlivý chaos jednotlivých scén, které jsou tvořeny silnými elementy plnými protikladů. Cirkusová čísla i jednotlivé scény nepřechází z jedné do druhé, ale plynule překračují své hranice a my můžeme pozorovat, jak se z cirkusu stává koncert, klauniáda a hlavně skvělý umělecký výkon.

Sirkus Aikamoinen - Onnellisten maa - Rumpu - rajattu

Více info o akci na: STUDY / NAHKA NAAMA

Napsat komentář