Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
foto:hory.cz
Pivovar Excelent Rýmařov
14.3.2014
pivni etiketa pivovaru Trubač foto: relaxvpodhuri.cz
Městský pivovar Trubač Štramberk
14.3.2014
Zobrazit více
foto:pivni.info

foto:pivni.info

Roku 2012 byl založen další Beskydský pivovar, který dostal název Radas. Pivovar se nachází v malé vesničce Střítěž s cca 1000 obyvateli. Vesnička je situována v krásném podhůří Beskyd na krásné horské říčce Ropičanka, která je přítokem do větší hraniční řeky Olše.

Pivovar vaří pivo z čisté pramenité beskydské vody a sladu vypěstovaného na úrodných polích na Hané za použití aromatického červeného chmele Poloraný Červeňák z Žateckých polí.

foto:radas.cz

foto: radas.cz

Vlastní výroba piva je v nerezových zařízeních, která jsou rovněž české a slovenské výroby. Pivovar má zkušené sládky, kteří každé uvařené pivo před puštěním do oběhu osobně degustují. Pivovar dodává pivo do okolních hospůdek a restaurací, např. do Frýdku-Místku do hospody Jiný Svět nebo do penzionu Hrad, ale také do Českého Těšína do restaurace Dělo a dalších restaurací a hospod viz. http://www.radas.cz/cz/hospody.php.

Pivovar Radas nabízí také návštěvníkům možnost exkurze spojenou s degustací.

foto:pivni.info

foto: pivni.info

radas rozvoz foto:slevomat

radas rozvoz, foto: slevomat

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz