Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Plato-Zanna-Kadyrova-Alice-Nikitinova05
Galerie Plato uvede výstavu dvou ukrajinských umělkyň
4.2.2016
KAB_7773
ČEZ City Cross Sprint 2016: Kožíšek našel přemožitele, vítěznou trofej si odváží Torjus Borsheim z Norska
11.2.2016

pendl16-1

První únorovou sobotu se odehrálo druhé pokračování stále více oblíbenější klubové noci Pendl 2016. Ta v sedmi ostravských klubech nabídla na třicet perfektních koncertů poskládaných ze směsice interpretů napříč všemi žánry. Pořadatelé odvedli výbornou práci a dokázali tak centrum Ostravy proměnit k nepoznání.

Milovníci elektronické hudby si přišli na své v klubu Plan B, kde svůj set zahrál Ventolin. Perfektní atmosféra a pořádná basa navodila dobrý začátek noci! V pozdějších hodinách navštívil Plan B také pornofolkový král Záviš. V nedalekém klubu Barrák mezitím nastaly problémy s proudem, a tak se vystoupení Kapitána Dema odsunulo neurčitý čas. Mnozí tak po tmě čekali na vyřešení problémů s elektřinou. Pořadatelé však neotáleli a brzy bylo vše oukétééj, časová ztráta se rychle dohnala a proběhly zde koncerty Retro Jokers, Moonshine howlers a projektu Orion a James Cole ORIKOULE.

Záviš

Stará aréna překvapila atmosférou, která na návštěvníky čekala. Komornější scéna nabídla například perfektní představení kapely Šamanovo zboží. Cooltour hostil UDG či KOFE-IN a praskal neustále ve švech.

UDG

Klub Marley přivítal špičku českého hip-hopu Prago union – Kato se svou partou dokázali rozhajpovat publikum k euforické blaženosti svými meziřádkovými metaforami. Po koncertech byly na výběr afterpárty v Barráku, Cooltouru a klubu Marley….takže vybírat bylo z čeho 😉 Těšíme se na další ročník Ostravské klubové noci Pendl 2017!

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz