Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
crossroads
Ukázky koncertů z Czech Music Crossroads 2015
4.8.2015
Foto: Letní škola v zoo
Zoo Ostrava zahájila první turnus letní školy
5.8.2015

Letiště Milovice se stalo dějištěm největšího drum and bassového festivalu světa Let it Roll. Vystoupilo zde na 220 DJs a producentů ze všech koutů světa, navštívilo jej přes 22 tisíc návštěvníků – z toho dobrá polovina ze zahraničí, což zajisté svědčí o kvalitě a žádanosti tohoto hudebního svátku. Ze všech DJs nevystoupil pouze DJ a producent z Anglie Break, pořadatelé ovšem našli velice rychle náhradu a to rovnou oblíbeného DJ A.M.C.

 IMG_3209

Festival se letošním rokem stal přelomovým, a to nejen počtem návštěvníků, ale také v počtu vystupujících. Představilo se zde také spousta DJ a producentských talentů z Ostravy a okolí, mezi nimiž bezpochyby dominoval talentovaný producent  z Havířova Computerartist. Dále ostravští klasici NoMoney či Madface, Beaty, Meikos, Schooler, Buckx, Thiew, Meph a také havířovský DJ N:Force, který celý festival takzvaně zavíral.

IMG_3340

Také o zábavu přes den nebyla nouze, pořadatelé měli připraveno spoustu doprovodného programu jako možnost se projet v mini tanku, zúčastnit se vodní bitvy či pozevlit v letním kině „cinema bizzaré“. V areálu byla postavena U-rampa, kde si účastnici festivalu mohli zajezdit a vyhrát parádní ceny, vyzkoušet si BumperGames nebo jízdu na skimboardu a mnoho mnoho dalšího.

Občerstvení, jakožto jídla bylo zajištěno tak jako každý rok dostatek a vybral si opravdu každý. Měli jste na výběr od domácích halušek, bramboráků a gulášů, přes čínu a pizzu až po vegetariánské pokrmy. Co nás opravdu potěšilo přes parný den byla nabídka melounu a pravé kokosové vody.

Nebyla hlášena žádná větší škoda způsobená návštěvníky, došlo pouze k pár případům vykradení stanu. Policie zkontrolovala více než 1000 řidičů, kde našla pouze malé procento hříšníků pod vlivem alkoholu či omamných látek. Hasiči rovněž hasili jen malé nepovolené ohýnky a grily, perličkou pak bylo hašení stanu ve stanovém městečku.

Počasí letos vyšlo náramně a už se těšíme na další ročník, protože tento festival je prostě neskutečný!

Zde je prohlášení organizátorů festivalů k dotazům o problémech a jiných důležitých věcech: Převzato z webu www.letitroll.cz

VYJÁDŘENÍ K PROVOZU AREÁLU FESTIVALU:

Každé stěhování festivalu do nové lokace bývá zpravidla doprovázeno výskytem nedostatků v zázemí a provozu areálu, jelikož přesně odhadnout poměr funkčnosti a kapacit technického zabezpečení je téměř nemožné. I spolupráce s novými dodavateli bývá dosti složitá, jelikož jejich představy o velikosti festivalu bývají liché a nenechají se přesvědčit o opaku. Přes veškeré snahy předejít problémům se proto objevily technické a provozní problémy i na letošním Let It Rollu. Pokud jste zažili některé z těchto nepříjemností, velmi se vám touto cestou omlouváme. Zde uvádíme vyjádření k nejčastějším stížnostem:

PÁSKOVACÍ STAN – FRONTY PŘI ODBAVENÍ:
Některé přijíždějící návštěvníky v první den festivalu bohužel čekal nemilý zážitek v podobě dlouhého čekání ve frontě na odbavení v páskovacím stanu. Dlouhou dobu odbavení a následnou tvorbu front zapříčinilo selhání techniky, resp. zdlouhavé načítání a ověřování vstupenek čtecími zařízeními. Bohužel nebylo týž den možné s tím cokoliv udělat a ke zlepšení došlo až druhý den, po výměně a přenastavení čtecích zařízení.

ZNEČIŠTĚNÉ MOBILNÍ WC:
Počet WC přistavených na festival odpovídal normě a doporučení dodavatele mobilních záchodů. I přesto bohužel došlo v exponovaných časech k pomalému a nedostatečnému čištění použitých WC. Do příštího ročníku připravujeme optimalizaci počtu záchodů i počtu čištění, aby došlo k podstatnému zlepšení.

KAPACITA PLATINA BARU:
Letošní výdej all inclusive drinků a jídla pro návštěvníky s Platina vstupenkou probíhal na dvou místěch – na Platina Baru přes den, na Platina Terase večer a v noci. Kapacity denního Platina Baru jsme bohužel podcenili a odbavení all inclusive drinků bylo pomalé. Omlouváme se návštěvníkům Platina a do příštího roku budeme zázemí Platiny navyšovat a zlepšovat.

PITNÁ VODA V AREÁLU:
Areál letiště Milovice nedisponuje žádným přívodem pitné vody, proto se musí veškerá voda složitě dovážet a doplňovat. Zásobníky na vodu musí samozřejmě navíc vyhovovat veškerým hygienickým normám, a proto její distribuce na festivalu probíhá dodávkou krajských VAK a jejich cisternami používanými pro dodávku vody při haváriích vody. Podařilo se nám domluvit dodávku vody ze dvou různých krajů ČR, ale i tak se počet cisteren a doplňování projevil jako nedostačující. Do příštího ročníku již víme, jaké kapacity potřebujeme a situaci zlepšíme.

Ještě jednou se omlouváme, pokud váš pobyt na LIR OA 2015 narušil některý ze zmíněných provozních nedostatků a pevně věříme, že hudební, vizuální a další zážitky tyto nepříjemnosti zcela předčily a zachováte Let It Rollu přízeň!

Text a Foto Adam Stejskal

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz