Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Stalin c
Černického Ocelová hlava v Galerii PLATO
20.9.2015
4.11.2011VlovrybnkaBezrufinalweb_0138
Výlov rybníka Bezruč 6. -11. listopadu
28.9.2015

Nejznámější balet světa Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského v podání klasické ruské baletní školy – souboru Royal Russian Balet – prozáří předvánoční adventní čas romantickým příběhem o krásné princezně Odettě a divoké, vášnivé černé labuti Odilii. Věhlas této baletní školy je populární po celém světě a prakticky neexistuje žádná větší konkurence této kolébky baletního umění. Začátkem prosince přijede taneční soubor potěšit fanoušky také do České republiky.

Mezinárodně uznávaný ansámbl složený z uznávaných ruských tanečníků procestoval téměř celý svět a sklidil aplaus v zemích jako Kolumbie, Peru, Venezuela, Chile, Bolivie, Costa Rica, Ekvádor i domácí Rusko nebo Ukrajina. S tradičním Labutím jezerem na hudbu Petra Iljiče Čajkovského, které se souborem nastudoval ruský zasloužilý umělec Mikhail Bezzubikov, zavítá na začátku prosince také do Prahy, Brna a Ostravy.

Swan_Lake 24

Umělecký ředitel Bezzubikov má za sebou bohatou baletní kariéru, kterou odstartoval studiem na Permské státní choreografické univerzitě.  Toto studium mu vysloužilo angažmá v prestižní Saratovské národní opeře a baletním divadle, kde po dlouhých dvacet let působil jako hlavní sólista. Jeho dalším slavným angažmá bylo působení v Charkovské akademické opeře a baletním divadle na Ukrajině. V roce 2008 se stal uměleckým šéfem souboru Royal Russian Ballet, kde předává své zkušenosti svým mladším a talentovaným kolegům.

Swan_Lake-06-535x356

Soubor vystoupí 12. prosince v Kongresovém centru v Praze, 13. prosince v BVV v Brně a tour završí 14. prosince v Ostravě v Multifunkční aule Gong. Vstupenky na toto exkluzivní a první vystoupení souboru v České republice jsou v prodeji v síti Ticketportal v ceně od 490Kč .

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz