Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }

Kina na ostravsku.

6.5.2015
jatomi

Pure Jatomi Fitness Ostrava

Pure Jatomi své fitness centra a vybavení k užívání v 7 zemích světa včetně České republiky. Jedno takové fitness centrum vybavené širokou škálou kardiovaskulárních a dalších systémů pro silový trénink je i v Ostravě, konkrétně v obchodním centru FORUM Nová Karolina.
23.1.2015
/disk 1/www/cz/studioosiris/ostravsko/wp content/uploads/2015/01/Studio silueta

fitness centrum STUDIO SILUETA v Havířově

Dámské fitness centrum STUDIO SILUETA v Havířově nabízí všem dámám, ženám a slečnám skutečně velice pestrou nabídku cvičebních strojů, pomůcek a programů, kterém jim pomůžou dosáhnout vysněné postavy a zdraví.
22.1.2015
ilustracni

SC OSTRAVA – sportovní centrum

SC OSTRAVA nabízí k používání tenisové, badmintonové i squashové kurty. Fitness centra, bowlingové dráhy a tenisové školy. Nabízí také zasedací místnost pro 40 lidí, která disponuje projektorem, plátnem, televizí a samozřejmostí je i připojení k internetu.