Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Sportovní revír jezero Nebesák
30.10.2014
Rybník Stará Ves nad Ondřejnící
30.10.2014

3 kilometry od Ostravy u obce Rychvald najdeme 57 ha velký, soukromý Rybník Nový Stav, který nabízí pro rekreační i sportovní rybáře možnost si klidně zarybařit.

Své si zde najdou lovci kaprů i fandové přívlače. Rybník Nový stav je bohatě zarybněn kaprem, kterého je si možnost ponechat a to o velikosti 40-65cm.

štika obecná, foto: wikimedia

S letošním roce je povolen lov Sumce Velkého bez omezení a ulovení sumci se nesmí vracet zpátky do vody. Takže na své si zde příjdou i vyznavači lovů velkých obrů. Jelikož je rybník důlní propadlina a nejde vypustit a nebyl řádně sloven více než 35 let je zde mnoho tajemství co může voda vydat.

Rybník Nový Stav je zarybněn také velkým množstvím candátů, štiky, okouna, tolstolobika a také úhořem. Průměrná hloubka rybníku je cca 1 metr a množstvím propadlin.

Dno je bahnité. Povolenky se vydávají denní, dvoudenní, týdenní, měsíční i roční. Denní povolenka stojí 300 Kč a můžete si ponechat dvě ušlechtilé ryby.

Více informací a rybářský řád naleznete ve vedlejším sloupci pod mapou.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz