Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
paintball
Piraňa paintball v Ostravě
8.1.2015
Tandem
Tandemové seskoky BLAHA
8.1.2015
Zobrazit více
foto sareza s.r.o

foto sareza s.r.o

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. založena v roce 1997.
Hlavním cílem této společnosti je zpřístupnit široké veřejnosti kvalitní zázemí pro konání široké škály sportovních a rekreačních aktivit. Jediným vlastníkem a samotným zakladatelem není nikdo jiný než statutární město Ostrava.
V době vzniku spravovala společnost jen tři areály a to zimní stadion, letní koupaliště a krytý bazén. Postupem času se přidávaly další areály a dnes město Ostrava prostřednictvím společnosti  SAREZA spravuje již 11 areálů.
Areály jsou rozprostřeny prakticky po celé Ostravě v 5 jejich částech. Na své si opravdu přijde každý, protože nabídka sportů a rekreačních činností v těchto 11-i areálech a sportovištích je skutečně velice pestrá.
Nejvyhledávanější aktivity, které lidé v areálech společnosti SAREZA (slovo sareza se neskloňuje – je odvozeno z názvu Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy) provozují jsou plavání, bruslení, běh, nebo pobyt ve vodní jeskyni. V roce 2014 se k nim přidalo také in-line bruslení.
Na velice přehledných webových stránkách se rychle zorientujete a najdete svou aktivitu nebo sport stejně jako stránky jednotlivých areálů.

nove stranky

nové stránky sareza.cz prezentační foto

 

 

Ostrava – Poruba: Hotel Sport Club
Krytý bazén Ostrava – Poruba
Letní koupaliště Ostrava – Poruba
Sportovní areál Poruba
Zimní stadion Ostrava – Poruba
Ostrava – Jih: Sportovní areál Volgogradská
Vodní areál Jih
Moravská Ostrava: Sportovní hala Ostrava – Přívoz
Vodní svět!!!(Čapkárna)
Ostrava – Bartovice: Ozdravné centrum Ještěrka
Ostrava – Vítkovice: In – line Park

duatlon cup 2014 foto : sareza s.r.o

duatlon cup 2014 foto : sareza s.r.o

 

INFOCENTRUM
Hana Marečková
Tel.: +420 596 977 555
Mobil: +420 736 755 999
E-mail: infocentrum@sareza.cz

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz