Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Plavecký klub Bonifác
22.1.2015
/disk 1/www/cz/studioosiris/ostravsko/wp content/uploads/2015/01/Studio silueta
fitness centrum STUDIO SILUETA v Havířově
23.1.2015

SC OSTRAVA nabízí k používání tenisové, badmintonové i squashové kurty. Fitness centra, bowlingové dráhy a tenisové školy. Nabízí také zasedací místnost pro 40 lidí, která disponuje projektorem, plátnem, televizí a samozřejmostí je i připojení k internetu.

Pro tenis nabízí krytou tenisovou halu, nafukovací halu a v letní sezóně i antukové kurty.
Pro hráče badmintonu jsou k dispozici hned čtyři kurty.
Pro fanoušky squashe existuje možnost zapůjčení raket, míčků i ručníků.
Pokud chcete po namáhavém sportovním výkonu nebo třeba po pracovním dni zrelaxovat své tělo i mysl můžete využít infra saunu, finskou saunu nebo mořský vzduch.
Pro zábavu slouží bowlingové dráhy, které mají kapacitu 40 osob, při pořádání větších akcí až 70.
Nechybí zde ani fitness centrum nebo možnost objednat se na příjemnou masáž.
Pro všechny věkové i výkonnostní skupiny je zde již výše zmíněná tenisová akademie. Po většinou se výuky účastní děti a mládež, kterým je pak přizpůsobena organizace výuky. Tzv. „tenisový rok“ začíná i končí stejně jako typický školní rok.

zdroj: www.scostrava.cz

zdroj: www.scostrava.cz

Na internetových stránkách naleznete ceníky všech výše zmíněných aktivit a kurzů.

V bezprostřední blízkosti haly SC Ostrava se nachází přijemná restaurace, která disponuje i letní zahrádkou, kterou jistě každý ocení. Kapacita míst je v restauraci 50 míst + dalších 35 je k dispozici právě na letní zahrádce. V restauraci je možnost uspořádat firemní večírek, rodinnou oslavu, svatbu, školení nebo jiné kulturní či společenské události. Provozní doba restaurace je pak od 10:00 do 22:00

otevírací doba: 06:00 – 22:00

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz