Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
vk kaskady
Vodácký klub Kaskády
6.5.2015
jatomi
Pure Jatomi Fitness Ostrava
6.5.2015
Zobrazit více

Zhruba 13 km z centra Ostravy se nachází město Hlučín, v jehož blízkosti leží vodní nádrž o celkové rozloze 130 ha. Toto město, které je situováno v Hlučínské pahorkatině je přirozeně chráněno před špatným vzduchem z okolí ostravské aglomerace

Zhruba 13 km z centra Ostravy se nachází město Hlučín, v jehož blízkosti leží vodní nádrž o celkové rozloze 130ha. Toto město, které je situováno v Hlučínské pahorkatině je přirozeně chráněno před špatným vzduchem z okolí ostravské aglomerace. Je tak ideálním místem pro relaxační a sportovní činnosti.

sra hlucin

V okolí nádrže je vybudován rozsáhlý sportovní areál, který svým návštěvníkům nabízí travnaté pláže, přírodní bazény, kurty na volejbal nebo tenis, minigolfové hřiště, půjčovnu lodí, vodních kol a sportovních potřeb. Nechybí ani bufety a restaurace.

V sousedství vodní plochy se nachází autokempink, ve kterém lze rozdělat stan nebo zaparkovat karavan. Vodní nádrž disponuje dostatečnou rozlohou ke sportům jako jachting, windsurfing nebo vodní lyžování.

Na své si přijdou i děti, pro které je v sousedství připraven ranč, zabývající se chovem koní a hipoterapií. Samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Pro nadšence sálových sportů je ve městě Hlučín k dispozici sportovní hala, ve které lze pořádat zápasy basketbalu, volejbalu, házené, futsalu a dalších sálových sportů.

Nabídka – plážový volejbal, minigolf, tenis, ruské kuželky, stolní tenis, fotbal, košíková, vodní lyže a také Wi-Fi pokrytí

sra hlucin 2

Web: www.sra-hlucin.cz
E-mail: sra@sra-hlucin.cz

Sportovní hala : Adresa: Tyršova 5a, Hlučín
Tel: (+420) 595 043 677
Fax: (+420) 595 043 690
E-mail: sra@sra-hlucin.cz

Autokemp Jezero: Adresa: Celní 12a, Hlučín
Mobil: (+420) 739 706 563
Tel: (+420) 595 043 677
E-mail: autokemp@sra-hlucin.cz

Rekreační areál: Adresa: Celní 12a, Hlučín
Tel: (+420) 595 041 307

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz