Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
labuznik 1
Labužník – cukrárna a kavárna Ostrava-Poruba
22.1.2015
Plavecký klub Bonifác
22.1.2015

Sportovní a relaxační centrum Na císařství nabízí aktivity, činnosti, ale i relax pro všechny, kteří si chtějí odpočinout, přijít na jiné myšlenky a užít si trochu volného času.

V bezprostřední blízkosti nechybí ani restaurace Na císařství, která má otevřeno od pondělí do soboty a návštěvníkům nabízí letní zahrádku s grilem a dětským hřištěm, posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni, denní menu i banketku pro menší akce a setkání.

císařství

Samotné sportovní a relaxační centrum má pak otevřeno po celý týden.

Centrum nabízí solnou jeskyni, kterou jistě ocení všichni lidé, kteří mají potíže s dýchacím ústrojím, nervovým systémem, kožními onemocněními nebo třeba revmatické bolesti. Procedura v solné jeskyni je vhodná naprosto pro všechny bez rozdílu věku nebo pohlaví.

Dalším místem odpočinku je v centru Sauna. A možnosti jsou hned dvě, sauna parní nebo infrasauna. Obě mají své výhody a obě mají prokazatelný pozitivní vliv na lidský ogranismus. Snižuje ztuhlost končetin, kloubů a svalů, mírní bolesti, kladně působí na onemocnění kůže, stimuluje krevní oběh.

Pro sportovní nadšence je k dispozici badmintonová hala s kvalitním povrchem i možností zapůjčení vybavení.
Koho nebaví badminton možná si přijde na své při hraní tenisu, nohejbalu nebo beach volejbalu.

císařství sport

Centrum Na císařství nabízí i ubytování v sedmi pokojích.

Šest z nich je dvoulůžkových, jeden pak třílůžkový. K dispozici je i apartmán se čtyřmi lůžky.

Na internetových stránkách  naleznete ceník pro všechny nabízené aktivity i ubytování.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz