Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
Výstava M. Rittstein, foto 1
Galerie Beseda
30.10.2014
rychvald
Rybník Nový Stav – Rychvald
30.10.2014

Soukromý revír jezero Nebesák pojmenované teprve v roce 2011. V roce 2011 zde byla dokončena rekultivace a revitalizace okolí. Okolí jezera tak bylo obsázeno stromy a zelení, břehy byli zpevněné a upravené lomovým kamením, byli zde vybudovány příjezdové cesty a parkoviště. Toto jezero se Původně jmenovalo Remíza.

jezero nebesak

Jedná se o důlní propadlinu, která nelze vypustit. Toto jezero vzniklo ve dvacátých letech minulého století a sloužilo jako zdroj užitkové vody pro důl František. Dlouhou dobu bylo jezero obhospodařováno rybářským svazem a to až do roku 1990, kdy se jej rybářský svaz vzdal a nechal jezero ležet ladem.

Rybářům se zde naskytá možnost ulovit rybí velikány, jak původní,  tak i nově nasazené. Mezi tyto velikány patří kapři o váze až 20 kg či 2 Vyzy velké 171 cm / 36 kg a 176 cm / 39 kg a mnoho velkých Jeseterů sibiřských a ruských. Jako další  je zde velké zastoupení trofejních i konzumních Pstruhů potočních i duchových a pár velkých Pstruhů jezerních, kteří jsou lákadlem pro muškaře i ostatní rybáře. Jezero Nebesák pravidelně pořádá rybářské závody různých kategorií s možností vyhrát velmi hodnotné ceny.

Soukromý revír jezero Nebesák je otevřen celoročně s možností non-stop lovu či lovu na ledě. Jezero má rozlohu 8,6 ha má hloubku 1-7 metrů a krásně čistou jezerní vodu.

Rybolov je provozován převážně metodou „chyť a pusť“ s výjimkou konzumních velikostí daných ušlechtilých ryb a výjimek jako je štika, která se nesmí vracet zpátky do vody.

Návštěvníkům doporučujeme si nastudovat podmínky rybolovu na oficiálních stránkách jezera Nebesák.

oficiální mapa Jezera Nebesák

oficiální mapa Jezera Nebesák

Na jezeře je stálá obsluha a možnost zakoupení piva, nealko nápojů a dalších drobností a občerstvení. V létě i zimě občasné grilování. Provozovatel nabízí také možnost zakoupení si rybářských potřeb a krmení či zapůjčení kompletního rybářského náčiní –  viz: ceník na oficiálním webu jezera. Pro představu o opravdu kvalitním zarybnění je zde přehled rekordů jezera http://www.jezeronebesak.cz/rekordy-jezera.

Jezero Nebesák se stalo jednoznačně nejlepším sportovním revírem v české republice.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz