Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
žabák foto: skreconskyzabak.cz
Minipivovar Skřečoňský žabák Bohumín
14.3.2014
pivo picard
Zámecký minipivovar Zábřeh
14.3.2014
Zobrazit více
foto:lunchtime.cz

foto:lunchtime.cz

Valašský minipivovar v Kozlovicích na Frýdecko-Místecku se nachází v hospodářské budově která je datovaná rokem 1822. V Hospodářském panství se nachází i krásná prvorepubliková hospoda s 80 ti místy na sezení. Hospoda je vyzdobená množstvím historických pivních džbánů, tupláků a jiných pivních skvostů.

 

Minipivovar byl nově zrekonstruován a otevřen v roce 2008 při události mezinárodního folklorního festivalu Souzněn.Pivovar produkuje cca 1700chl piva ročně.

foto:lunchtime.cz

foto:lunchtime.cz

Minipivovar Kozlovice je cílem turistů nejen z Frýdků ale i z Ostravy a celé Severní Moravy, Malebná vesnička Kozlovice se nachází pod majestátným vrcholem Beskyd Ondřejníkem. Kozlovice jsou historicky významné, protože v 16. a 17. století zde sídlili Valašští vévodové tehdejšího Hukvaldského panství.
Pivní restaurace je vhodná pro pořádání svateb či jiných společenských akcí, raritou pivovaru je i obřadní síň která se nachází v prvním patře pivovaru. Restaurace každý pátek produkuje živou hudbu a příjemný personál oděný v klasických valašských krojích Vám přichystá speciality místní kuchyně po kterých se budete s radostí vracet.

foto:elaxvpodhuri.cz

foto:elaxvpodhuri.cz

Otevírací doba Minipivovaru Kozlovice

Po – Čt 11:00 – 22:00
Pá 11:00 – 24:00
So 10:00 – 24:00
Ne 10:00 – 22:00

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz