Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
bvu
BVÚ – Centrum pro volný čas
6.5.2015
koras
Koras restaurant Ostrava
6.5.2015

Stravujete se vegetariánsky nebo jen máte chuť změnit váš stereotyp a dát si oběd bez masa? Pak je pro vás BURFI správnou volbou! V Ostravě naleznete hned dvě pobočky této restaurace – Burfi na ulici Vojanova 1 a Rusticana na ulici Sokolská tř. 23.

burfi
Cílem a smyslem těchto dvou restaurací je nabídnout lidem velice chutná jídla, která nenesou stopy násilí na zvířatech, jejich příprava nijak nezaťežuje přírodu a ještě k tomu jsou cenově dostupná. Restaurace se vyhýbá polotovarům, umělým přísadám, geneticky modifikovaným potravinám, chemickým zvýrazňovačům chuti, škodlivým E-čkám a v co největší míře se snaží vařit především z čerstvých surovin.

Restaurace Burfi a Rusticana vás zvou na pohoštění ve velice příjemném, nekuřáckém prostředí s mottem – Vařit pro Vás není naše zaměstnání, ale zábava a povolání.

burfi
Burfi nabízí své prostory a ty nejlepší pokrmy z mezinárodní vegetariánské kuchyně k pořádání prezentací, obchodních schůzek nebo setkání většího počtu lidí při oslavách narozenin, maturit a dalších událostí.

Obě restaurace fungují na principu Menu, kdy zákazník dostává svůj oběd téměř ihned po dosednutí bez dlouhého čekání. Navíc si můžete být jisti, že z restaurace nikdy neodejdete nespokojeni, protože funguje také na principu „All you can eat“.

burfi

Otevírací doba: po-pá 11:00-18:00
so, ne, svátky zavřeno

Kontakty:

Vegetariánská restaurace Burfi
Vojanova 1a
702 00 Ostrava
Tel.: +420 601 566 685

Vegetariánská restaurace Burfi (Rusticana)
Sokolská tř. 23
702 00 Moravská Ostrava
Tel.: +420 773 758 388

Tel.: +420 773 548 108
E-mail: burfi@burfi.net

Na internetových stránkách www.burfi.net naleznete aktuální menu restaurace nebo také kodex, podle kterého se restaurace řídí.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz