Pouze přesná shoda
Prohledat nadpisy
Prohledat obsah
Hledat v příspěvcích
Prohledat stránky
Filtrovat podle kategorií
Nezařazené
{ "homeurl": "http://ostravsko.cz/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "70px", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "http://ostravsko.studioosiris.cz/wp-content/plugins/ajax-search-lite/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "defaultsearchtext": "Napište, co hledáte ...", "autocomplete": { "enabled" : 1, "lang" : "en" }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "redirectonclick": 0, "trigger_on_facet_change": 1, "settingsimagepos": "right", "hresultanimation": "fx-none", "vresultanimation": "fx-none", "hresulthidedesc": "1", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "iianimation": "1", "analytics": 0, "analyticsString": "", "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "overridewpdefault": "0" }
IMG_9671
Co nám prozradily kapely a dj´s na Majálese
5.5.2015
Sportovně rekreační areál Hlučín
6.5.2015

Vodácký klub Kaskády vznikl v roce 2013, kdy se osamostatnil ze Spolku vodáků Campanula. Klub je od jeho počátku orientován jako klub závodní.

Prvních závodů se klub účastnil během soutěží Českého svazu vodáků a postupně se začal zúčastňovat i soutěží v raftingu. V současnosti se klub mimo jiné věnuje i vodácké turistice, expedicím nebo organizování veřejných sjezdů či akcí v Moravskoslezském kraji. Klub se skládá ze tří oddílů. Kaskády pro dospělé a mládež, Rybičky pro děti od 3 do 10 let a Tzunami což je dětský závodní kanoistický oddíl.

vkkaskady 2

Klub organizuje vodáckou školu, ve které učí jak ovládat loď tak, aby zážitek byl nejen pozitivní a zábavný, ale také bezpečný. Výuka je zaměřena jak na naprosté začátečníky, kteří teprve zjišťují jak loď ovládat tak na pokročilé, kteří si chtějí vylepšit své dovednosti. Výuka se provádí na řekách Moravice a Ostravice. Přihlásit na výuku se může každý na ulici Nádražní 116 ve vodáckém obchodě v centru Ostravy.

Popřípadě lze zaslat přihlášku na e-mailovou adresu predseda@vkkaskady.cz. Cena výuky je vždy podle dohody a odvíjí se od několika faktorů. Podle druhu řeky, počtu účastníků nebo typu lodě. Cena zahrnuje půjčení a dopravu kompletního vybavení, pojištění, instruktora a svoz věcí ze startu do cíle. V ceně naopak zahrnuta není doprava osob a strava.

Komentáře

Buď první - napiš k tématu svůj názor pro ostatní!

Informovat o

wpDiscuz